Aktuální nabídka práce v Amébě

Zedník

O nás

AVE-servis, spol. s r.o. - žádná práce pro nás není překážkou. Za více než 20 let naší existence jsme se stali skutečnými experty na naší činnost. Rádi vám pomůžeme i s vaším stavebním projektem.

Základní údaje

Title:Zedník
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:24.09.2024

Popis

AVE-servis – speciální stavební práce

Požadujeme:

– řidičský průkaz sk. B
– praxi v oboru stavebnictví
– spolehlivost, loajalitu, pracovitost, snahu učit se novým věcem
– praxi v oboru sanací betonových konstrukcí výhodou

Nabízíme:

– zaměstnání u zavedené firmy (25 let na českém trhu)
– využívání služebního vozidla pro soukromé účely
– práce na zajímavých stavebních objektech
– nezpožděné výplaty s možností vyplácení záloh
– ubytování hrazené firmou v případě práce mimo dojezdovou vzdálenost
– příspěvek na stravovaní
– Plat: 40 000 - 60 000 Kč

Náplň práce:

– práce v oblasti rekonstrukcí převážně průmyslových staveb (vodojemy, přehrady apod.), oprav a sanací betonových a ocelových konstrukcí

Posílejte své životopisy!
kancelar@ave-servis.cz

Benefity

Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Zázemí stabilní společnosti

AVE-servis, spol. s r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Jihočeský kraj | 24.09.2024