Aktuální nabídka práce v Amébě

Všeobecná sestra do domácí péče pro oblast Nymburk a okolí

O nás

Jsme největší poskytovatel domácí zdravotní péče v ČR s certifikátem kvality ISO 9001. Zajišťujeme odbornou zdravotní péči v domácím prostředí našich zákazníků a klientů, založenou na lidském přístupu a špičkových službách. Klademe zvláštní důraz na výběr, vzdělávání a kvalifikaci našich všeobecných sester. Díky tomu můžeme všem našim klientům zaručit profesionalitu a vysokou kvalitu našich služeb, které jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a jsou 100% hrazeny z veřejného zdravotního pojištění zdravotní pojišťovnou.

Title:Všeobecná sestra do domácí péče pro oblast Nymburk a okolí
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Zdravotnictví, farmacie
Datum:23.09.2021

Hledáme posilu do týmů domácí zdravotní péče Promedicus na hlavní pracovní poměr i dohody propro oblast Nymburska a Českobrodska.

Náplň práce:
• Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
• Vedení zdravotnické dokumentace

Požadujeme:
• Minimálně 2 roky praxe práce ve zdravotnictví
• Aktivní řidič sk. B
• Vzdělání všeobecné sestry a vyšší
• Základní znalosti práce na PC
• Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
• Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Nadstandardní mzdové ohodnocení: 35 000 Kč až 50 000 Kč měsíčně dle výkonu
• Služební automobil
• Zázemí velké stabilní společnosti
• Práce v přátelských týmech
• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní doba
• Možnost práce na zkrácený úvazek
• Možnost práce na dohodu o provedení práce
• V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody
• Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem
• Možnost náborového příplatku

Benefity

Časová flexibilita
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

PROMEDICUS domácí péče s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zdravotnictví, farmacie | Středočeský kraj | 23.09.2021