Aktuální nabídka práce v Amébě

Vedoucí úseku řízení kvality a metrologie

O nás

Jsme prosperující strojírenská firma se sídlem na Sulkově (5 Km od Plzně), v České republice jsme již od roku 1993. Naše společnost je součástí koncernu Gühring KG, který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Společnost Gühring je strategickou součástí koncernu a na námi vyráběné nástroje se samozřejmě vztahují stejná měřítka a nároky, jako na nástroje vyráběné v ostatních závodech koncernu. Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovaní nástroje – od nás směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů. Jako jedni z mála v České republice poskytujeme komplexní servis řezných nástrojů.

Základní údaje

Title:Vedoucí úseku řízení kvality a metrologie
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:13.01.2021

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí úseku řízení kvality a metrologie (m/ž)
Místo výkonu práce: Gühring s.r.o., Na Perkách 608, 33021 Líně-Sulkov

Náplň práce:
• odpovědnost za systém řízení kvality a metrologie
• řešení interních a externích (dodavatelských a zákaznických) neshod/reklamací
• vystavování 8D reportů
• příprava a provádění interních a externích auditů dle ISO 9001:2015 a ISO 19011:2018
• provádění statistických vyhodnocování na definovaných procesech a produktech
• definování a zlepšování KPI
• provádění PPAP
• vedení týmu (ca. 10 prac.); vedení porad ŘJ; komunikace s mateřskou spol. (ZQM)

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• technické zaměření (strojní) významnou výhodou
• znalost statistických metod, nástrojů kvality a PPAP
• znalost NJ - slovem i písmem nutná !
• řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)
• orientace na výsledek, tah na bránu, odolnost proti stresu

Nabízíme :
• odpovídající finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• pružná pracovní doba (při dodržení měsíčního fondu hodin)
• dotované závodní stravování
• příspěvek na dopravu
• mobilní telefon
• příspěvek na penzijní spoření
• motivační odměna
• podpora jazykového vzdělávání

Plný úvazek (37,5 hod. týdně)

Benefity

Mobilní telefon
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Zázemí stabilní společnosti

GÜHRING s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Plzeňský kraj | 13.01.2021