Aktuální nabídka práce v Amébě

Uklízečka do ApartHotelu Masarykova 30 Brno

O nás

SVOBODA & WILLIAMS je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Základní údaje

Title:Uklízečka do ApartHotelu Masarykova 30 Brno
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Služby
Datum:16.05.2022

Do týmu zajišťující provoz ApartHotelu Masarykova 30 přijmeme pracovnici na pozici UKLÍZEČKA.

Náplň práce:
- ApartHotel provozuje 13 ubytovacích jednotek, jejich úklid a další uklízecí práce dle požadavků manažera ApartHotelu

Nabízíme:
- práce na plný úvazek, pracovní doba každý den od 8 - 16 hodin
- odměna : 20. 000 ,- Kč jako nástupní plat při nástupu

Požadujeme:
- požadována zkušenost s uklízením, zřetelně vyvinutý smysl pro pořádek
- preferujeme osoby ukrajinské národnosti

Místo výkonu práce: Masarykova 307/30, 602 00 Brno

SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:

Naposledy zhlédnuto

Služby | Jihomoravský kraj | 16.05.2022