Aktuální nabídka práce v Amébě

Technik údržby

O nás

Společnost Darfon Electronics Czech s.r.o. byla založena 14.3.2006. Hlavní činností firmy Darfon v České republice je potisk a distribuce klávesnic, montáž a servis kol/elektrokol a další.

Základní údaje

Title:Technik údržby
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Výroba a průmysl
Datum:04.01.2023

Popis

Náplň práce:

Preventivní údržby a revize výrobního a technického zařízení
Zabezpečení provozuschopnosti a vyhovujího technického stavu budovy
Analyzování poruch a chyb výroby a provozu
Bezokladné řešení vzniklých problémů a nedostatků a následné hlášení kompetentním osobám
Vedení požadované dokumentace, evidence a pravidelné reporty
Vyhledávání, jednání a spolpráce s externími dodavateli
Poskytování nezbytné součinnosti a účastnění se výkonu dohledu kontrolních orgánů
Školení zaměstnanců a zákazníků
Rychlé a efektivní řešení reklamací od zákazníků
Servisní práce, Výrobní servis (technický a netechnický)
Pomocné práce ve skladu a na výrobních linkách

Co od Vás očekáváme:
uchazeč musí být majitelem vyhlášky 50/78Sb, nejméně paragraf 6
musí být zkušený na podobné pozici
musí ovládát angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme:
firemní večírky
stravenkový paušál
multisport kartu
firemní SIM kartu
25 dní dovolené
zázemí stabilní mezinárodní firmy

Nyní sídlíme v Brně Slatině a za pár měsíců se stěhujeme do větších prostor do Cvrčovic u Pohořelic.

Darfon Electronics Czech s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Szajerová

michaela.szajerova@darfon.com email
+420 725 837 628 mobile

Naposledy zhlédnuto

Výroba a průmysl | Jihomoravský kraj | 04.01.2023