Aktuální nabídka práce v Amébě

Technik / Prodejce mobilních zařízení Centrum Černý Most Praha

O nás

PC Expres, nejkvalitnější pozáruční servis počítačů, notebooků, smartphonů, tabletů, fotoaparátů a příslušenství pro mobilní telefony s 13letou historií v Čechách a na Slovensku. Jasným cílem je spokojený zákazník a neustálá progresivita. Náš tým tvoří mladý a dynamický kolektiv.

Title:Technik / Prodejce mobilních zařízení Centrum Černý Most Praha
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:01.02.2023

Aktuálně hledáme Servisního technika smartphonů, tabletů a notebooků pro naši pobočku Centrum Černý Most v Praze

Náplň práce:

• Oprava iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony a iPad zařízení. Servis iOS a Android operačních systémů, přeflashovaní, customy rom, rooting apod.
• Prodej příslušenství k smartphonům.
(Vše potřebné k servisovaní zmíněných zařízení technika zaučíme. Nutná výborná komunikativnost a technická zručnost)

Požadujeme:

• Technická zručnost!
• Výhodou zkušenosti se servisem mobilních telefonů a tabletů
• Výhodou POKROČILÁ znalost softwarů v mobilních zařízeních iOS, Android
• Výhodou zkušenost se servisem notebooků (výměna HDD, RAM, výměna LCD panelu, čištění od prachu, atd ...)
• Komunikativnost
• Samostatnost
• Flexibilita
• Schopnost a ochota se učit novým věcem
• Technik bude zaškolený
• Prozákaznická orientace, schopnost jednat s koncovým uživatelem
• Organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, 100% odvedená práce
• Výborné komunikační schopnosti, obchodní duch
• Zájem o dlouhodobou spolupráci
• Vhodné i pro absolventy
• pokud nemáš maturitu, nevadí, přesvědč nás na pohovoru, že na to máš! :)

Nabízíme:

• 30 000 - 35 000 Kč + bonusy dle šikovnosti technika
• motivační ohodnocení
• stravenková karta
• teambuilding akce
• zaměstnanecké slevy
• nástup dohodou

V případě, že Vás nabídka zaujala, a rádi byste se dostali do týmu mladých a perspektivních špičkových techniků PC Expres CZ, proveďte následující:

• Napište nám, jaké zkušenosti máte se servisem jmenovaných zařízení (popřípadě se pochlubte jailbreakem, rootovaním, apod.)
• Napište motivační dopis, který nás motivuje k osobnímu pohovoru právě s Vámi.
(Uchazeči, kteří spolu s životopisem pošlou i motivační dopis budou upřednostněni.)
• Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči.

Těšíme se na Vás.

Benefity

Časová flexibilita
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Slevové programy
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

PCexpres CZ s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile