Aktuální nabídka práce v Amébě

SEŘIZOVAČ VE SP - LOVOSICE

Základní údaje

Title:SEŘIZOVAČ VE SP - LOVOSICE
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Datum:08.03.2020

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
• Budete obsluhovat strojní zařízení v rámci pozice výrobního operátora. V rámci práce seřizovače pak budete provádět běžnou údržbu zařízení nebo seřízení a změnu parametrů v návaznosti na změnu sortimentu.
• Budete provádět preventivní údržbu, kontrolu a drobné opravy strojního zařízení v rámci požadovaných kompetencí.
• Pracujeme ve 3 nebo 4 směnném provoze.

POŽADUJEME:
• střední odborné vzdělání (technické obory výhodou)
• technickou a manuální zručnost (podmínkou)
• samostatnost, spolehlivost
• základní znalost práce na PC

NABÍZÍME:
• Zaškolení a možnost dalšího rozvoje
• Příplatky za práci ve 3 směnném/4 směnném provoze
• Prémie
• 5 týdnů dovolené
• Zvýhodněné závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
• Poukázky pro volný čas - kafeterie
• Odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
• Společenské akce pro zaměstnance
• 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti
• Možnost odkupu firemních produktů za zvýhodněné ceny

A především šanci být součástí úspěšné značky se sladkou vůní a vizí dalšího rozvoje!

Mondelez Czech Republic s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Ústecký kraj | 08.03.2020