Aktuální nabídka práce v Amébě

Řidič/řidička autobusu

O nás

Firma SONA, s.r.o., byla založena Františkem Ondrouškem v roce 1991. Specializujeme se na osobní a nákladní dopravu, poskytujeme služby s osobními vozy, autobusy, nákladními automobily a dodávkami.

Základní údaje

Title:Řidič/řidička autobusu
Místo působení:Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:27.08.2024

Náplň práce:
• Hledáme spolehlivého řidiče autobusu pro svoz a rozvoz zaměstnanců. Tato pozice je vhodná i pro důchodce.
• Ideální kandidát by měl pocházet z Uherského Hradiště nebo blízkého okolí.

Co od Vás očekáváme:
• Platný řidičský průkaz pro autobusy
• Spolehlivost a zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:
• Stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí
• Přátelský pracovní kolektiv
• Pravidelné trasy v rámci svozu a rozvozu zaměstnanců

Kontakt a bližší informace:
ondrousek@sona-doprava.cz
+420 602 792 334

Benefity

Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

SONA, s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Jana Pospíšilová
HR & Marketing

jana.pospisilova@ameba.eu email
+420 727 880 490 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Zlínský kraj | 27.08.2024