Aktuální nabídka práce v Amébě

Projektový manager

O nás

SE-MI Engineering je stabilní strojírenská výrobní společnost primárně zaměřená na zakázkovou výrobu dopravní a manipulační techniky. Naše dodávky jsou určeny pro export, především do zemí západní Evropy.

Základní údaje

Title:Projektový manager
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:27.02.2024

Společnost SE-MI Engineering s.r.o. se sídlem v Ostravě - Kunčicích hledá pracovníka na pozici Projektový manager pro řízení projektů dodávek jednoúčelových strojů převážně zahraničním zákazníkům. Jedná se o strojírenskou společnost, která zajišťuje vyrábí a dodává speciální stroje a zařízení do zahraničí.

Náplň práce:
Komplexní řízení celé zakázky, včetně pravidelného kontaktu se zákazníkem, sestávající z:
• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících i nových zákazníků
• Vypracování obchodních nabídek
• Technické vyjasňování se zákazníkem
• Dohled nad konstrukci zařízení
• Kontrola výroby zařízení
• Zajištění expedice a přejímky zařízení zákazníkem
• Po celou dobu zodpovědnost za dodržení termínového plánu a rozpočtu zakázky

Požadujeme:
• Preferujeme VŠ vzdělání strojírenského směru, ale akceptujeme SŠ s maturitou ve strojírenského oboru
• Znalost práce na PC - MS Office
• Pokročilá znalost AJ nebo NJ
• Orientace ve strojírenské dokumentaci
• ŘP skupiny B
• Systematičnost, zodpovědnost a organizační schopnosti
• Praxe je výhodou, ale nikoliv podmínkou - zapracujeme i šikovné čerstvé absolventy

Nabízíme:
• Zajímavou, samostatnou a pestrou práci
• Možnost zapracování
• Příjemné pracovní prostředí - nové kanceláře, rekonstruované výrobní prostory
• Možnost využívání cizích jazyků, denní kontakt se zahraničím
• Možnost zahraničních služebních cest
• Platové ohodnocení odpovídající schopnostem, zkušenostem a výsledkům
• 5 týdnů dovolené
• Stravenkový paušál
• Multisportka

Termín nástupu dohodou, je možný ihned, ale na vhodného kandidáta jsme připraveni počkat. Těšíme se na vaši odpověď.

SE-MI Engineering s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Moravskoslezský kraj | 27.02.2024