Aktuální nabídka práce v Amébě

Pomocník/pomocnice seřizovače

O nás

Společnost Mehler Texnologies s.r.o. se sídlem v Lomnici nad Popelkou hledá do svého týmu zkušeného kolegu / kolegyni na pozici Dělník/dělnice NÚ, řidič/řidička VZV, obsluha linky Sauerssig

Základní údaje

Title:Pomocník/pomocnice seřizovače
Místo působení:Liberecký kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:29.05.2022

Společnost Mehler Texnologies s.r.o. se sídlem v Lomnici nad Popelkou hledá do svého týmu zkušeného kolegu / kolegyni na pozici Pomocník/pomocnice seřizovače.

Hlavní náplň práce:
• Provádí manipulaci a zakládání osnovních válů
• Provádí vybalení a odvoz utkaného řezného zboží a zakládá nové zbožové válce
• Zhotovuje osnovní kříž, protahuje osnovu po přívazu a vykonává práce související s tkaním
• Provádí mazání tkalcovských stavů
• Kontroluje kvalitu a zaznamenává chyby tkaní do karty vad
• Provádí úklid a udržuje pořádek na pracovišti
• Seznamuje s případnou změnou nebo závadou na stavech nastupující směnu
• Informuje mistra směny o závadách na stavech a vadách tkanin
• O víkendových směnách balí hotové kusy do Torabdichtungu
• Vykonává další činnosti dle pokynů nadřízeného pracovníka v rámci jmenované pozice
• Zodpovídá za dodržování interních a externích předpisů BOZP a PO na svěřeném úseku

Požadujeme:
• Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
• Práce v nepřetržitém provoze – 12 ti hodinové směny
• Schopnost rychlého rozhodování

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavá práce
• Sick days (zdravotní volno)
• Příspěvek na stravování
• Odměny/bonusy
• Benefitní karta
• Týden dovolené navíc
• Nástup možný ihned

Plat:
23.500Kč - 35tis Kč

Mehler Texnologies s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Liberecký kraj | 29.05.2022