Aktuální nabídka práce v Amébě

Operátor ve výrobě baterií + náborový příspěvek 15.000 Kč!!!

Title:Operátor ve výrobě baterií + náborový příspěvek 15.000 Kč!!!
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Operator výroby
Datum:26.04.2024

Popis

Operátor ve výrobě průmyslových baterií

Co vás čeká:
• práce ve výrobě NiCd průmyslových baterií (obsluha perforačních strojů, bodovek, lisů, výrobních linek)
• obsluha automatu/poloautomatu
• třísměnný provoz (noční, odpolední, ranní směny - pondělí až pátek, střídání po týdnu, noční začíná v neděli večer)

Požadujeme:
• manuálně zručné, pracovité a zodpovědné lidi schopné pracovat v třísměnném provozu
• základy práce s PC výhodou
• schopnost týmové spolupráce ale i samostatné práce
• dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout:
• plat 30 000 – 40 000 Kč/měsíc
• náborový příspěvek ve výši až 15.000,- Kč, z toho 5.000,- Kč už po prvním odpracovaném měsíci!
• zaučení na jednotlivé operace jedním z kolegů
• spravedlivé odměňování - zařazování do tarifů na základě certifikací na jednotlivé operace
• zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, pololetní a roční odměny, příspěvek na penzijní připojištění, akce
pro zaměstnance, závodní stravování, víkendové lázeňské pobyty, příplatky nad rámec zákoníku práce, skupinové životní pojištění, nákup akcií
TotalEnergies za výhodnou cenu atd.)
• nástup ihned nebo dohodou
• práce nejprve na dobu určitou, poté (při oboustranné spokojenosti) na neurčito

Benefity:
• závodní stravování
• firemní akce
• 13. plat
• dovolená 5 týdnů
• bonusy/prémie
• zdravotní volno/sickday
• zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• příspěvek na penzijní/životní připojištění
• příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Místo výkonu: Raškovice 247, okres Frýdek-Místek

Pokud Vás naše nabídka zaujala, určitě se nám ozvěte. V rámci pohovoru se podíváte přímo do výrobních prostor, takže se následně můžete rozhodnout, zda se Vám u nás líbí nebo ne. Těšíme se na Vaše reakce.

Saft Ferak a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Operator výroby | Moravskoslezský kraj | 26.04.2024