Aktuální nabídka práce v Amébě

Obráběč kovů - horizontka

O nás

SE-MI Engineering je stabilní strojírenská výrobní společnost primárně zaměřená na zakázkovou výrobu dopravní a manipulační techniky. Naše dodávky jsou určeny pro export, především do zemí západní Evropy.

Základní údaje

Title:Obráběč kovů - horizontka
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:27.02.2024

Náplň práce:
• obsluha horizontky RET10P, CNC deskový stroj, pojezd 10 m
• práce dle technické dokumentace
• dohlížení na výrobní proces
• zajišťování a kontrola kvality součástek
• běžná údržba stroje
• práce s měřidly

Požadujeme:

• SOU/OU strojní nebo praxe a odpovídající znalosti
• zkušenosti s obsluhou CNC frézovacích strojů (horizontální vyvrtávačky)
• znalost programování v systému Heidenhain
• čtení výkresové dokumentace
• samostatnost, pečlivost a ochota učit se nové věci

Nabízíme:
• platové ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč dle zkušeností a výkonu
• práce na HPP, po prvním roce na dobu neurčitou
• stravenkový paušál
• multisportka
• 5 týdnů dovolené
• nástup možný ihned nebo dle dohody

SE-MI Engineering s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Moravskoslezský kraj | 27.02.2024