Aktuální nabídka práce v Amébě

Obchodní referent / pracovník obchodního oddělení

O nás

Kartonáž Kyjov, družstvo - tradiční lokální výrobce a prodejce kartonáže, papírových, kartonových a souvisejících výrobků.

Základní údaje

Title:Obchodní referent / pracovník obchodního oddělení
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:19.05.2022

Popis

Náplň práce:
- Péče o stávající zákazníky
- Kalkulace a zpracování nabídek
- Akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí
- Obchodní prezentace a zastupování firmy, jednání
- Průzkum trhu
- Úzká spolupráce s oddělením výroby a expedice

Min. požadavky:
- Řidičský průkaz sk B, ochota cestovat
- SŠ vzdělání
- Samostatnost, flexibilita a kreativní myšlení
- Schopnost týmové práce
- Praxe na podobné pozici v prodejním oddělení výrobní firmy výhodou

Nabízíme:
- Kreativní a perspektivní práce na plný úvazek
- Přizpůsobení pracovní doby
- Stabilní pracovní pozici
- Příspěvek na stravné
- Nástup a mzda dle dohody

Místo pracoviště: Za Humny 3301/18, Kyjov - Boršov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20000 - 30000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost si napracovat hodiny
Pozice vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Benefity

Časová flexibilita
Pružná pracovní doba
Stravenky hrazené zaměstnavatelem

Kartonáž Kyjov, družstvo

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihomoravský kraj | 19.05.2022