Aktuální nabídka práce v Amébě

Konstruktér, technolog

O nás

Jsme prosperující strojírenská firma se sídlem na Sulkově (5 Km od Plzně), v České republice jsme již od roku 1993. Naše společnost je součástí koncernu Gühring KG, který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Společnost Gühring je strategickou součástí koncernu a na námi vyráběné nástroje se samozřejmě vztahují stejná měřítka a nároky, jako na nástroje vyráběné v ostatních závodech koncernu. Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovaní nástroje – od nás směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů. Jako jedni z mála v České republice poskytujeme komplexní servis řezných nástrojů.

Základní údaje

Title:Konstruktér, technolog
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:11.01.2021

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Konstruktér/technolog ve strojírenství.
Místo výkonu práce: Gühring s.r.o., Na Perkách 608, 33021 Líně-Sulkov

Náplň práce:
• Plánování a organizace konstrukční technologické práce při výrobě upínačů a obráběcích nástrojů
• Vytváření konstrukčních návrhů nových technických řešení, typů a produktových platforem
• Tvorba technologických postupů
• Práce v systému SAP
• Práce se softwarem AUTO CAD, SIEMENS NX

Požadujeme:
• SŠ/VŠ strojního zaměření nebo odpovídající praxe
• Odborné znalosti nebo praxe v konstrukci strojních součástí
• Znalost 3D programů
• Znalost technologií třískového obrábění
• Středně pokročilou znalost NJ či Aj
• Schopnost se učit a tvůrčí myšlení, technická zručnost
• Organizační schopnost, týmová spolupráce

Nabízíme:
• Práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst
• 5 týdnů dovolené
• Dotované závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč
• Příspěvek na dopravu dle km 1000,- až 2000,- Kč
• Jubilejní odměny
• Náborová odměna 5000,- Kč
• Až 2x ročně motivační odměna

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

GÜHRING s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Plzeňský kraj | 11.01.2021