Aktuální nabídka práce v Amébě

Hlavní účetní

O nás

Arcibiskupství pražské svěřilo společnosti AP lesnická s.r.o. hospodaření a správu církevních lesů, která od roku 2021 obhospodařuje 27 000 ha lesů. AP lesnická s.r.o. tak pokračuje ve správě lesních majetků, které byly církvi již před 10 lety navráceny v rámci majetkového narovnání státu s církvemi, a které vlastnila často mnoho staletí. Společnost je součástí holdingové struktury firem spravujících církevní majetek arcidiecéze. Hlavním posláním společnosti je péče o krásné české lesy s cílem uchovat toto dědictví pro příští generace. Ekologické, přírodě šetrné hospodaření v lesích zajišťuje 7 polesí od Karlových Varů po Jihlavu, více na https://www.aplesnicka.cz/. V souvislosti s rozšířením o nové provozy uvítáme kolegy, kteří chtějí pracovat v klidném prostředí Prahy 6 a podílet se tak na tvorbě zázemí této společnosti.

Základní údaje

Title:Hlavní účetní
Místo působení:Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:15.10.2024

Společnost AP lesnická s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Hlavní účetní / Hlavního účetního

Arcibiskupství pražské svěřilo společnosti AP lesnická s.r.o. hospodaření a správu církevních lesů, která od roku 2021 obhospodařuje 27 000 ha lesů. Společnost je součástí holdingové struktury firem spravujících církevní majetek arcidiecéze. Hlavním posláním společnosti je péče o krásné české lesy s cílem uchovat toto dědictví pro příští generace. Ekologické, přírodě šetrné hospodaření v lesích zajišťuje 7 polesí od Karlových Varů po Jihlavu. V souvislosti s rozšířením o nové provozy uvítáme kolegy, kteří chtějí pracovat v klidném prostředí Prahy 6 a podílet se tak na tvorbě zázemí této společnosti.

Popis pozice:

- je podřízena pozici zástupce ředitele pro ekonomiku
- řídí a kontroluje práci cca 5 podřízených zaměstnanců účtárny
- zodpovídá za kompletní vedení účetnictví , za tímto účelem organizuje, řídí a kontroluje procesy zajišťované účtárnou;
- zajišťuje také: tvorbu vnitřních účetních předpisů účetní jednotky, stanovování směrné účtové osnovy, kontroly účetního systému a účetnictví, nastavuje kontace, zajišťuje provádění inventarizací, sestavení účetní závěrky, zajišťuje daňové povinnosti dle platných předpisů ČR a daňové skupiny DPH, zpracování a odesílání výkazů a hlášení (daňová přiznání, statistika atd.) ve spolupráci s daňovým poradcem a auditorem
- spolupracuje s externími dodavateli a státní správou při provádění kontrol a auditů.

Požadavky:
- minimálně 5 let praxe na pozici účetní/samostatná/ý účetní
- komunikativnost, schopnost vést menší tým
- hluboká znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů

- schopnost analýz ekonomických dat v Excel
- pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
- morální a občanská bezúhonnost
- výhodou znalost účtování v ERP K2, zkušenost na vedoucí pozici účtárny/finančního odd.

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení a čtvrtletní prémie
- 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál
- práci na plný úvazek, pružnou pracovní dobu s možností práce z domova
- práci v organizaci s dlouholetou historií a tradicí
- práci v menším účetním týmu s přátelským kolektivem a společnými výlety do lesů
- práci v příjemném klidném prostředí Prahy 6 – Dejvice.

K přihlášce prosím přiložte strukturovaný životopis a krátký motivační dopis.

Možný nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: AP lesnická s.r.o., Thákurova 676/3 160 00 Praha 6 – Dejvice

Benefity

Dovolená navíc
Homeoffice
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

AP lesnická s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Praha | 15.10.2024