Aktuální nabídka práce v Amébě

HLAVNÍ ÚČETNÍ

O nás

Základní údaje

Title:HLAVNÍ ÚČETNÍ
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:02.06.2023

Firma LogEx Logistics je společnost s jedenáctiletou tradicí a hodnocením CZECH TOP 100, nyní jsme byli vyhodnoceni jako nejlepší zaměstnavatel v logistice. Zakládáme si na dobrém kolektivu a pěkném prostředí s benefity. Nyní do příjemného kolektivu na naši pobočku v Hradci Králové z důvodu rozvoje přijmeme právě Vás!

CO POŽADUJEME:
• Aktivní, ambiciózní a pozitivně nabitou osobnost
• Zodpovědnost a spolehlivý přístup ke svěřeným úkolům

NÁPLŇ PRÁCE
• organizační a odborné vedení týmu účtárny a fakturace
• závěrkové a uzávěrkové práce
• DPH, daně - administrativní proces dle platné legislativy
• platby/párování, bankovní příkazy, komunikace s bankou
• sestavování pravidelné měsíční uzávěrky
• komunikace se státními orgány, datová schránka apod.
• spolupráce s ostatními týmy
• podklady pro audit, spolupráce s externími auditory
• inventury
• vedení pokladny
• řízení procesů účtárny, interní dokumentace a metodiky

CO VÁS ČEKÁ:
• Můžete počítat s přímou podporou zkušených a pozitivně naladěných zaměstnanců naší skvělé účtárny
• Práce v systému POHODA
• Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
• Parkování přímo u budovy (zdarma)

NABÍZÍME:
• Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
• Příležitosti pro vzdělání a profesní rozvoj
• Mzda 45.000 – 55.000
• Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok)
• Individuální motivační příspěvky
• 13. a 14. plat
• Stravenky
• Příspěvky na dovolenou
• Firemní akce, zájezdy, večírky
• Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte)
• Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí
• Ovoce a kvalitní káva na pracovišti
• Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)

Více informací o nás získáte na webu: www.kariera.logex.cz
Nebo na telefonním čísle 735 755 934

LogEx logistics s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Královéhradecký kraj | 02.06.2023