Aktuální nabídka práce v Amébě

Disponent/ka silniční nákladní dopravy

O nás

Společnost Trans Logistic CZ s.r.o. se sídlem v Nové Pace působí na dopravním trhu již 11 let. Poskytujeme komplexní služby v oblasti dopravy, skladování a logistiky. Našimi kamiony přepravujeme zboží a materiál pro české i zahraniční zákazníky z oblasti automotive, papírenství, potravinářství a dalších odvětví průmyslu v rámci celé Evropy.

Základní údaje

Title:Disponent/ka silniční nákladní dopravy
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:07.09.2022

• Jsme parta lidí s různými zájmy a koníčky, ale pracujeme jako tým na společném úspěchu. Hledáme mezi sebe zodpovědného a pracovitého kolegu se zájmem učit se novým věcem a elánem podílet se na fungování dodavatelského řetězce našich zákazníků.
• Práce u nás je různorodá a plná výzev a rozhodně se nestane rutinní záležitostí.

Náplň práce:

• Komunikace se zákazníky a dodavateli společnosti
• Kalkulace a příprava obchodních nabídek
• Komplexní zajištění přeprav
• Komunikace s řidiči a plánování přepravních tras
• Zadávání podkladů do interního systému společnosti

Naše požadavky:

• Znalost NJ nebo AJ, ostatní jazyky výhodou
• Zkušenost v oboru výhodou, jinak zaškolíme
• Dobrá znalost práce na PC
• Odolnost vůči stresu
• Rychlé rozhodování, komunikativnost, analytické myšlení
• Spolehlivost
• Časová flexibilita

Co nabízíme:

• Služební telefon
• Služební PC
• Firemní benefity (flexibilní pracovní doba, podnikové akce,…)
• Finanční benefity (věrnostní benefity, příspěvek na důchodové pojištění, stravenkový paušál, 13.plat na základě výsledků společnosti, ...)
• Kamarádská firemní kultura
• Nové pracovní zázemí
• Výborný pracovní kolektiv
• Mzda 30-50 000 Kč

Práce je vhodná i pro absolventy nebo občany EU. Více informací na www.translogistic.cz

Benefity

13. plat
Časová flexibilita
Mobilní telefon
Notebook
Přátelský kolektiv
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem

Trans Logistic CZ s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 07.09.2022