Aktuální nabídka práce v Amébě

Customer Care Specialist

O nás

Jsme přední výrobci propojovacích technologií v oblasti obranného průmyslu, dat a telekomunikací.

Základní údaje

Title:Customer Care Specialist
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:28.02.2024

Přidejte se k přednímu výrobci propojovacích technologií v oblasti obranného průmyslu, dat a telekomunikací!

Staňtě se součástí skvělé party Společnosti PEI / Genesis s.r.o. jako Customer Care Specialist.

Pokud vynikáte v komunikaci, umíte budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a toužíte být součástí dynamického týmu, pak je toto ta pravá příležitost pro vás!
Hledáme kolegu do party v oddělení Péče o zákazníka.

Tato pozice je odpovědná za celý proces od zpracování nabídky až po objednávku a aktivně komunikuje se zákazníky a podílí se na růstu firmy.
Pokud máte vynikající komunikační dovednosti, schopnost budovat a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a touhu být součástí dynamického týmu, pak to může být právě ta pravá příležitost
pro vás!

KLÍČOVÁ JE PRO NÁS DYNAMIKA:)

Co vás čeká:
 Aktivní komunikace s tuzemskými a zahraničními zákazníky
 Tvorba nabídek a objednávek
 Tvorba kalkulací a ceníků
 Konečná kontrola zakázek
 Komunikace s dodavateli
 Úzká spolupráce s obchodním, technickým a výrobním týmem

Co od vás očekáváme:
 AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
 Schopnost pracovat samostatně i v týmu a dosáhnout stanovených obchodních cílů
 Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se novým věcem
 Znalost CRM systémů a základních nástrojů MS Office

Výhodou, ale ne nutností:
 Zkušenost v oblasti péče o zákazníka je výhodou, ale není podmínkou
 Orientace v systému INUVIO (Helios)
 Orientace v oblasti telekomunikací

Co nabízíme:
 Motivační platové ohodnocení včetně bonusů za dosažení obchodních cílů
 Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
 Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
 Notebook, mobilní telefon
 Odborné školení a možnost profesního rozvoje
 Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
 Kancelář v centru Prahy
 Možnost zkráceného úvazku

Více informací o nás:
www.peiconnect.com
www.peigenesis.com

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Homeoffice
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Spolupráce na ambiciózních projektech
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

PEI / Genesis s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Praha | 28.02.2024