Aktuální nabídka práce v Amébě

Člen realizačního týmu - Zelené střechy / střešní zahrady

O nás

Jsme rodinná firma zabývající se realizacemi zelených střech a střešních zahrad. Navrhujeme, realizujeme a pečujeme o zelené střechy na všech typech budov po celé České republice. Máme rozsáhlé zkušenosti a zavedené jméno v oboru.

Title:Člen realizačního týmu - Zelené střechy / střešní zahrady
Místo působení:Praha
Obor: Technické pozice
Datum:30.05.2022

Rodinná firma zabývající se realizacemi a péčí o zelené střechy a střešní zahrady, na všech typech budov po celé České republice, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

GreenVille service s.r.o., Na Harfě 9a, 190 00 Praha 9

Co vás čeká:
• V rámci přípravy zakázky budete komunikovat se zákazníky i ostatními členy týmu a podílet se na plánování tak, aby zakázka proběhla perfektně a k zákazníkově spokojenosti. Před realizací si připravíte materiál, který pak společně s ostatními zabudujete do zelené střechy u zákazníka. Budete pracovat hlavně venku na střeše, a pokud bude potřeba, i vevnitř u počítače. Práce je v převážně mladém kolektivu a po své práci uvidíte konkrétní (a zelený) výsledek. Budete dělat smysluplnou práci s velkou perspektivou do budoucna.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Znalost rostlinného sortimentu, zkušenosti se zakládáním a údržbou zeleně
• Schopnost brát si proaktivně úkoly a mít za ně zodpovědnost
• Schopnost učit se nové věci
• Technické uvažování a schopnost promýšlet věci do důsledku
• Schopnost vytrvat a nacházet řešení
• Motivace vykonávat smysluplnou práci
• Morální integrita a pracovní etika
• Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování před zákazníkem
• Uživatelská znalost práce na počítači a mobilu (hlavně MS Excel, Word, Google Apps)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
• Organizační schopnosti

Výhodou bude, pokud budete mít:
• Stavařské znalosti a zkušenosti
• Vzdělání ve stavařském oboru nebo v zahradní a krajinné tvorbě
• Vztah k přírodě, ekologii a udržitelnému stavebnictví
• Znalost cizích jazyků

Co vám můžeme nabídnout:
• Mzdové ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
• Odborné vzdělávání
• Rozmanitá pracovní náplň
• Volnost pro vaše nápady a kreativitu
• Svoboda v práci – pracovní doba, která se dá přizpůsobit
• Profesní i platový růst závislý na vaší šikovnosti

Benefity

Časová flexibilita
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Spolupráce na ambiciózních projektech
Zázemí stabilní společnosti

GreenVille service s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile