Aktuální nabídka práce v Amébě

Account Manager

O nás

Jsme přední výrobci propojovacích technologií v oblasti obranného průmyslu, dat a telekomunikací.

Základní údaje

Title:Account Manager
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Obchod a marketing
Datum:24.03.2024

Popis

Hledáme dravého obchodníka pro rozšíření naší party.

Kdo jsme ?

Skupina PEI / Genesis patří k největším distributorům konektorů na světě. Globálně zastupujeme
výrobce Amphenol, Cinch, ITT Cannon, Eaton, Lemo a mnoho dalších.
Za svůj 70letý úspěch vděčíme hlavně rychlosti dodávek díky velkým skladovým zásobám, VAD
výrobě konektorů, lokální výrobě propojovacích kabelů, a především skvělému týmu s odbornými
znalostmi.
Pokrýváme řešení hlavně pro průmysl, mil-aero, telco-a data komunikace, medicínu, zemědělství.

A koho hledáme?

KLÍČOVÁ JE PRO NÁS VAŠE DYNAMIKA, VYSOKÁ OBCHODNÍ DOVEDNOST SE ZÁKLADNÍMI
ZNALOSTMI V OBLASTI ELEKTRO-MECHANICKÉ KONEKTIVITY, ZÁJEM O INOVATIVNÍ
TECHNOLOGIE A TAH NA BRÁNU (Objednávka doma!).

Vaší hlavní prací bude hledání nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími klienty.
Budete oslovovat inženýry s možnými technickými řešení a zároveň dotahovat obchod
s nákupčími.

Co vás čeká:
• Rozvoj obchodu v oblasti průmyslových a robotických aplikací v regionu Česká republika, Slovensko a Maďarsko
• Budování vztahů se zákazníky
• Minimálně 60% pracovní doby na cestách u zákazníků
• Cestování do zahraničí
• Účast na klientských akcích, eventech a veletrzích
• Samostatná práce mezi odborníky
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Služební automobil i pro soukromé účely

Co od vás očekáváme:
• Dřívější působení na podobné obchodní pozici: HUNTER SALES S CLOSINGEM
• Deklarované obchodní úspěchy
• Dobré prezentační dovednosti a profesionalitu
• Vztah k technickým produktům, řešení či aplikacím
• Ochotu se vzdělávat v oblasti průmyslových konektorů a kabelů
• AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
• Schopnost dosáhnout stanovených obchodních cílů
• Řidičský průkaz B a ochota cestovat
• Velice dobré plánovací, organizační, analytické dovednosti
• Znalost základních nástrojů MS Office
• Orientace v ERP systému

Co nabízíme:
• Atraktivní základní plat + odměny za prodej a dosažení obchodních cílů
• Kancelář v centru Prahy s možností práce home office
• Služební automobil, notebook, mobilní telefon
• 25 dnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
• Odborné školení a možnost profesního rozvoje, kurzy angličtiny
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Pokud jste ambiciózní a chcete se podílet na budování úspěšného obchodního týmu,
zašlete nám váš životopis .
Těšíme se na Vaši odpověď!

Kontaktní osoba: Daniela Jakodová
603 461 517
daniela.jakodova@peigenesis.com

PEI / Genesis s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | celá Česká republika | 24.03.2024