Aktuální nabídka práce v Amébě

Zahradník / zahradnice v zahradních realizacích (27 000 – 35 000 Kč/měsíc)

O nás

Naše společnost působí na českém trhu od roku 2017. Díky zkušenostem, vzdělání vedoucích pracovníků, širokému spektru vlastní techniky a zázemí, poskytujeme zákazníkům profesionální a komplexní přístup v následujících službách

Title:Zahradník / zahradnice v zahradních realizacích (27 000 – 35 000 Kč/měsíc)
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Datum:15.02.2024

Do společnosti GOZ GARDEN s.r.o. hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Zahradník / zahradnice v zahradních realizacích
(27 000 – 35 000 Kč/měsíc)

Co vás čeká:
Jedná se o práci venku na různých zakázkách , konkrétně: výsadba rostlin a stromů, úpravu terénů, výsev trávníků, řezy a kácení stromů, mulčování a další péče o vysazené rostliny.
Práce je vhodná pro muže a fyzicky zdatné ženy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• spolehlivost
• chuť pracovat
• kladný vztah k oboru

Výhodou bude, pokud budete umět:
• zkušenosti či vzdělání v oboru
• řidičský průkaz skupiny B, případně B+E

Co vám můžeme nabídnout:
• práce na čerstvém vzduchu
• mladý a zkušený firemní team
• dobré platové ohodnocení
• práce s různými druhy mechanizace
• 5 týdnů dovolené
• možnost dalšího vzdělávání se v oboru a získání nových zkušeností a znalostí
• benefity: vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na pracovní oblečení, dovolená 5 týdnů, pracovní oblečení, kafetérie, možnost delšího neplaceného
volna, bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na penzijní/ životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby

Práce je možná i na DPP a DPČ.
Termín nástupu ihned, případně od začátku března 2024.

Benefity

Dovolená navíc
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Slevové programy
Zázemí stabilní společnosti

GOZ GARDEN s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zemědělství a lesnictví | Jihomoravský kraj | 15.02.2024