Aktuální nabídka práce v Amébě

Skladník ve velkoobchodu se zdravou výživou

O nás

V Nenačovicích u Berouna funguje od roku 2003 ekologické centrum Country Life. Jeho součástí je sídlo firmy, vzorková prodejna, biopekárna, ekofarma a balírna, donedávna také velkoobchodní sklad. Ekocentrum vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu a přistavěním nové části, tzv. Archy, která má parametry pasivního domu. Jedná se o první pasivní dům postavený v ČR. Ekocentrum je také místem konání každoročních zářijových Biodožínek.

Základní údaje

Title:Skladník ve velkoobchodu se zdravou výživou
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:25.04.2024

Do našeho velkoobchodního skladu COUNTRY LIFE s.r.o. v Rudné u Prahy přijmeme na hlavní pracovní poměr skladníka/skladnici.

Náplň práce:

• přijímání, výdej zboží
• zaskladňování zboží
• další skladnické práce

Pracovní doba je od pondělí do pátku, soboty jsou volné, občasná práce v neděli.

Požadujeme:

• odpovědný přístup k práci
• spolehlivost a nekonfliktnost
• osvědčení na VZV - PODMÍNKOU!!!!

• výpis z rejstříku trestů

Nabízíme pestrou práci v rodinné firmě s třicetiletou tradicí.
Mzda 32.000 až 35.000 Kč hrubého plus zaměstnanecké benefity.

COUNTRY LIFE s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Středočeský kraj | 25.04.2024