Aktuální nabídka práce v Amébě

Operátor/ka pro ruční montáž kabelových svazků a ruční pájení desek plošných spojů

O nás

G.L. Electronic s.r.o. je česká soukromá firma, která se specializuje na malosériovou výrobu elektronických zařízení a kabelových svazků pro letecký a vesmírný průmysl. Na trhu aerospace působíme od roku 2008. Pracovali jsme na projektech jako je VEGA SSMS POC (inovativní vypouštěč družic) či JUICE MGAMA (kabelové svazky pro komunikační anténu družice mířícího k Jupiteru). Nyní zajišťujeme kabelové svazky pro projekty HERA, TRITON-X či meteorologickou družici italského projektu MWI MetOpSG.

Title:Operátor/ka pro ruční montáž kabelových svazků a ruční pájení desek plošných spojů
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:20.02.2024

Láká Tě pracovat v leteckém a vesmírném průmyslu? Přidej se do našeho týmu a podílej se na výrobě komponentů pro družice!
G.L. Electronic s.r.o. - jsme česká stabilní firma, která se zabývá výrobou elektronických zařízení již přes 15 let.
Pozice je vhodná také pro absolventy středních škol se zaměřením na elektrotechniku. Hledáme především šikovné lidi, nemusíš mít nutně elektrotechnické vzdělání!

Náplň práce:
* ruční výroba kabelových svazků
* pájení s mikropájkou a práce s krimpovacími nástroji
* pájení pod mikroskopem

Požadujeme
* základní znalost elektrotechniky
* zkušenosti z oboru (praxe ze školy, anebo dřívějšího zaměstnání)
* manuální zručnost, pečlivost a smysl pro detail
* rodilý český, anebo slovenský mluvčí

Výhodou bude, pokud budete mít
* znalost krimpování a odizolování ručními kleštěmi
* základní znalost angličtiny (především technické)
* orientace v technické dokumentaci

Nabízíme
* jednosměnný provoz
* 25 dní dovolená
* sick days
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* možnost plného i částečného úvazku
* osobní rozvoj i kariérní postup
* zvyšování kvalifikace v oboru (certifikace ESA)
* práce v moderních čistých prostorech ISO8
* káva a čaj na pracovišti k dispozici zdarma
* profesionální podporu a zaškolení zkušenými odborníky
* po zapracování také možnost zahraniční stáže
* příspěvek na stravné

Benefity
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Občerstvení na pracovišti
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Sick days
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kdo jsme?
V G.L. Electronic s.r.o. osazujeme desky plošných spojů a realizujeme design, montáž, testování a integraci kabelových svazků a dalších elektronických zařízení. Výroba probíhá v čistých prostorech ISO 8, dle standardů Evropské kosmické agentury (ESA). Naši technici a inspektoři jsou certifikovaní dle ESA norem.
Pro vesmírné mise jsme spolupracovali na projektech jako je HERA, Triton-X, MWI MetOpSG, VEGA SSMS POC (inovativní dispenser), JUICE MGAMA (kabelové svazky pro komunikační anténu družice mířící k Jupiteru) či elektronika na mezinárodní vesmírné stanici (ISS).
Nyní například zajišťujeme kabelové svazky pro mise ClearSpace, ARIEL, ROSE-L či CIMR.

Pracoviště: Podnikatelská 4, Brno – Královo Pole, Technologický Park

Sick days

G.L. Electronic s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile