Aktuální nabídka práce v Amébě

CELNÍ DEKLARANTKA / DEKLARANT

O nás

Celstat s.r.o. - jsme specialisté v oblasti poskytování služeb v celním řízení. Naše služby poskytujeme již od roku 1996, kdy jsme začínali jako spediční, logistický a celní specialista. V současné době se již specializujeme na celní problematiku, zastupování v celním řízení, zpracování podkladů pro celní řízení, zavedení a zpracování Intrastatu, vedení evidence spotřební daní v EMCS, zpracování přiznání ke spotřební dani a další služby s celním odbavením a zpracováním Intrastatu spojené.

Základní údaje

Title:CELNÍ DEKLARANTKA / DEKLARANT
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:19.02.2024

Celstat s.r.o. - jsme specialisté v oblasti poskytování služeb v celním řízení. Naše služby poskytujeme již od roku 1996,
kdy jsme začínali jako spediční, logistický a celní specialista. V současné době se již specializujeme
na celní problematiku, zastupování v celním řízení, zpracování podkladů pro celní řízení, zavedení a zpracování Intrastatu,
vedení evidence spotřební daní v EMCS, zpracování přiznání ke spotřební dani a další služby s celním odbavením a zpracováním
Intrastatu spojené.

Pracovní náplň:

zastupování zákazníků v celním řízení
vystavování dokladů pro celní řízení a jiné související úkoly
spolupráce při odbavování zboží s pracovníky celního úřadu
shromažďování podkladů a údajů pro odbavení zboží
Zpracování hlášení INTRASTAT, příprava podkladů
Správa SPD vedení v EMCS, DAP

Požadujeme:

ukončené SŠ vzdělání s maturitou
praxi v oboru a znalost celní problematiky
uživatelskou znalost práce na PC (MS Office); SW Helios výhodou
min. základní znalost AJ (úroveň A1) výhodou
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
komunikační dovednosti
spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
příjemné a nekonfliktní vystupování
nástup: dle dohody

Nabízíme:

příležitostná práce z domova
odpovídající mzdové ohodnocení
stravenky 120,-
firemní mimopracovní aktivity
školení ,semináře
příjemné prostředí a přátelský kolektiv
pracoviště Praha 10
zapůjčení firemního vozidla pro os.potřebu
Mzda: 35.000 - 45.000 Kč
Smluvní vztah: HPP

Benefity

Homeoffice
Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Celstat s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 19.02.2024