Aktuální nabídka práce v Amébě

Pracovník(ce) ostrahy/vrátný – pouze ranní směny Brno (pro OZP, OZZ)

O nás

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí a ostrahy objektů. - stabilní a rozvíjející se společnost - 25 let na trhu - působíme ve více než 35 městech ČR - nabízíme práci na HPP/DPP - nabízíme zaměstnanecké benefity - pracovní příležitost pro osoby se zdravotním omezením (OZP, OZZ)

Základní údaje

Title:Pracovník(ce) ostrahy/vrátný – pouze ranní směny Brno (pro OZP, OZZ)
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Bezpečnost a ochrana
Datum:08.02.2019

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Mendelovy Univerzity v Brně – Černých Polích šikovného a komunikativního kolegy/ni, osobu se zdravotním omezením (OZP, OZZ) na HPP – zkrácený úvazek na pozici pracovník(ce) ostrahy/vrátný(ná).
Jedná se o chráněné pracovní místo pro OZP, OZZ.
Nástup možný ihned.

Pracoviště:
Mendelova univerzita Brno, ul. Zemědělská.
Pouze ranní směna, 12 hodin, plánování směn dle domluvy.

Náplň práce:
Obsluha recepce/vrátnice
Zvedání, vyřizování a přepojování tel. hovorů
Obsluha závory a zapisování aut
Obsluha kamerového systému

Požadujeme:
Min. základní vzdělání
Praxe vítána
Základní znalost práce na PC
Komunikační schopnosti
Empatické jednání
Samostatnost

Nabízíme:
Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
Pravidelný měsíční příjem
Motivační ohodnocení
Dlouhodobé zaměstnání
Pracovní oděv
Náborový příspěvek až do výše 3000,- Kč pro OZP
Odměna 500,- Kč za získání dalšího pracovníka OZP
Příspěvek na stravování 70 Kč/den
Možnost firemní školky a jeslí Elánek

Kontaktujte nás a získejte dobrou a stabilní práci v rozvíjející se společnosti v oblasti zajišťování komplexních služeb v ochraně osob a majetku.
Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo posílejte životopisy na adresu: nabor@olman.cz.

Benefity

Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

OLMAN SERVICE  s. r. o.

OLMAN SERVICE s. r. o.

Kontaktní osoba k pozici:
Lada Doné

lada.done@olman.cz email

Naposledy zhlédnuto

Bezpečnost a ochrana | Jihomoravský kraj | 08.02.2019