%2Fnabidka-prace%2Fzd-dobruska-a-s%2Fopravar-zemedelskych-stroju-id881test

ZD Dobruška a.s.

ZD Dobruška a.s. hospodaří cca na 2000 hektarech se zaměřením na rostlinnou a živočišnou výrobu.

Opravář zemědělských strojů

Základní údaje

Title:Opravář zemědělských strojů
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Automotive
Datum:12.07.2024

ZD Dobruška a.s. hospodařící cca na 2000 hektarech hledá samostatného opraváře/opravářku zemědělských strojů

Požadujeme:
ZKUŠENOSTI S OPRAVOU ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ VÝHODOU, nikoliv podmínkou

• aktivní přístup k práci
• snahu učit se novým věcem
• spolehlivost, zodpovědnost
• nebát se "vzít za práci"

Preferujeme uchazeče, který je ochoten samostatně pracovat a učit se novým věcem, je aktivní, pečlivý, důsledný, flexibilní a zodpovědný. Ideální kandidát má velmi kladný vztah k zemědělství, práce je pro něho koníčkem.

Co Vás čeká:
• práce se skvělou technikou (převážně Case/Steyr)

• pohodový kolektiv
• férové jednání
• nadstandartní mzdové ohodnocení

Nabízíme:

• mzda 40-45 000 Kč měsíčně
• motivující odměňování / prémie
• 5 týdnů dovolené
• pro šikovné zaměstnance možnost dodělání strojního průkazu
• další benefity: dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění (po ukončení zkušební lhůty), možnost strávit týden dovolené ve firemním karavanu

Zavolejte nám na tel. č. 771 295 599 nebo napište pár vět o sobě.

Benefity

Časová flexibilita
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Rozšířená dovolená
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Královéhradecký kraj | 12.07.2024