%2Fnabidka-prace%2Fwilo-cs-s-r-o%2Fpracovnik-logistiky-id759test

WILO CS, s.r.o.

Hlavní trendy jako jsou globalizace, digitalizace a nedostatek energie tvoří některé z našich největších budoucích výzev. Tyto výzvy přijímáme a vážně se jimi zabýváme. Trendy, které ovlivňují naši společnost a naše podnikání, se snažíme pochopit a podle nich jednat. Vyvíjením produktů a řešení hýbeme nejen vodou, ale i budoucností lidí po celém světě. Jako průkopník v oblasti čerpadel se nezaměřujeme jen na naše vysoce kvalitní výrobky, ale hlavně na naše zaměstnance. Ty z vás, kteří se rozhodnou být součástí Wilo, čeká možnost dlouhodobého osobního a organizačního rozvoje, jakož i dostatečného prostoru pro realizaci vlastních myšlenek. U společnosti Wilo budete hýbat budoucností svou i ostatních.

Pracovník logistiky

Základní údaje

Title:Pracovník logistiky
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:01.10.2021

Do našeho malého logistického týmu hledáme spolehlivého pracovníka.
Místo výkonu práce: WILO CS, s.r.o., Obchodní 125, Čestlice 25101
Nástup možný ihned.

Kvalifikační požadavky:
- Ukončené vzdělání středního stupně (maturita výhodou)
- Orientace na zákazníka a týmovou spolupráci
- Oprávnění k práci s VZV
- Pečlivost a spolehlivost
- Praxe a znalost práce s PC (MS Office) výhodou

Pracovní náplň:
- Přejímka a ukládání zboží na skladové pozice
- Výdej a expedice zboží zákazníkům
- Komunikace s dopravními službami

Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
- Velmi dobré mzdové podmínky
- Příjemné pracovní prostředí (šatna se sprchou)
- Káva a čaj zdarma, stravenky ve výši 100,- Kč/den
- Příspěvek na dopravu a penzijní pojištění
- 6 týdnů dovolené
- Zázemí silné mezinárodní společnosti

Mzdové podmínky:
min. 26 000 Kč + čtvrtletní bonusy

Benefity

Občerstvení na pracovišti
Pitný režim
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Středočeský kraj | 01.10.2021