%2Fnabidka-prace%2Fuvi-beverages-s-r-o%2Fobchodni-zastupce-pro-cr-%25e2%2580%2593-alkoholicke-napoje-vino-a-vinne-napoje--id264test

UVI Beverages s.r.o.

Naše společnost je již mnoho let lídrem ukrajinského trhu v oblasti výroby a prodeje vína a aromatizovaných vinných nápojů v obalu bag-in-box (https://tiziano.com.ua/). V současné době naše společnost zahájila expanzi na evropské trhy včetně České republiky a zahajuje prodej našeho vlastního brandu aromatizovaných vinných nápojů FRUIGIO: https://fruigio.com/.

Obchodní zástupce pro ČR – alkoholické nápoje (víno a vinné nápoje)

Title:Obchodní zástupce pro ČR – alkoholické nápoje (víno a vinné nápoje)
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Obchod a marketing
Datum:12.04.2023

V této souvislosti hledáme klíčového člena našeho týmu na pozici Obchodní zástupce pro český trh.

Náplň práce:
• Rozvoj prodejních aktivit společnosti v ČR a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
• Spolupráce se stávajícími a vyhledávání nových distributorů a prodejních kanálů (včetně e-commerce).
• Rozvoj spolupráce s retailovými řetězci, vinotékami, subjekty HoReCa, atd.
• Akvizice nových zákazníků a spolupráce se stávajícími zákazníky.
• Koordinace základních aktivit společnosti v ČR – marketingové aktivity, promoakce, veletrhy, a jiné.
• Úzká spolupráce s vedením společnosti a prodejním/marketingovým týmem v ústředí společnosti.

Požadujeme:
• Zkušenosti na pozici obchodního zástupce v podobném oboru (alkoholické nápoje, víno, gastro, apod.) minimálně 2 roky.
• Znalost trhu alkoholických nápojů a vína (vinných nápojů) a klíčových zákazníků/distributorů.
• Znalost obchodních/prodejních procesů v segmentech B2B, B2C, D2C (e-commerce).
• Výborné obchodní a komunikační dovednosti, prozákaznický přístup a seriózní vystupování.
• Znalost práce na PC a práce v programech Microsoft Word, Excel, PowerPoint.
• Cílevědomost, zapálení pro věc, samostatnost a odolnost vůči stresu.
• Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka výhodou.

Nabízíme:
• Práci v dynamické společnosti a možnost být součástí úspěchu špičkového produktu na evropském trhu a světovém trhu.
• Možnost osobního růstu – jak kariérního, tak i finančního.
• Motivační finanční ohodnocení odpovídající výkonu: fixní odměna (30.000 Kč – 50.000 Kč v závislosti na profilu kandidáta) + neomezený bonusový systém navázaný na dosažený obrat prodejů v ČR.
• Průběžné školení, technickou, obchodní a marketingovou podporu zkušených kolegů.
• Místo výkonu práce: celá Česká republika (sídlo společnosti se nachází na Praze 1).
• Služební automobil, notebook a mobilní telefon.
• Systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Multisport karta a jiné benefity dle individuální domluvy).

Mzda 30.000 – 100.000 Kč. Práce možná na IČO i HPP.

V případě, že Vás zaujala naše nabídka a splňujete výše uvedená kritéria, zašlete nám prosím Váš životopis. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Služební automobil i pro soukromé účely
Výkonnostní odměny

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | celá Česká republika | 12.04.2023