%2Fnabidka-prace%2Ftrans-logistic-cz-s-r-o%2Fdisponent-ka-silnicni-nakladni-dopravy-id717test

Trans Logistic CZ s.r.o.

Společnost Trans Logistic CZ s.r.o. se sídlem v Nové Pace působí na dopravním trhu již 11 let. Poskytujeme komplexní služby v oblasti dopravy, skladování a logistiky. Našimi kamiony přepravujeme zboží a materiál pro české i zahraniční zákazníky z oblasti automotive, papírenství, potravinářství a dalších odvětví průmyslu v rámci celé Evropy.

Disponent/ka silniční nákladní dopravy

Základní údaje

Title:Disponent/ka silniční nákladní dopravy
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:04.05.2023

• Jsme parta lidí s různými zájmy a koníčky, ale pracujeme jako tým na společném úspěchu. Hledáme mezi sebe zodpovědného a pracovitého kolegu
se zájmem učit se novým věcem a elánem podílet se na fungování dodavatelského řetězce našich zákazníků.
• Práce u nás je různorodá a plná výzev a rozhodně se nestane rutinní záležitostí.

Náplň práce:

• Komunikace se zákazníky a dodavateli společnosti
• Kalkulace a příprava obchodních nabídek
• Komplexní zajištění přeprav
• Komunikace s řidiči a plánování přepravních tras
• Zadávání podkladů do interního systému společnosti

Naše požadavky:

• Znalost NJ nebo AJ, ostatní jazyky výhodou
• Zkušenost v oboru výhodou, jinak zaškolíme
• Dobrá znalost práce na PC
• Odolnost vůči stresu
• Rychlé rozhodování, komunikativnost, analytické myšlení
• Spolehlivost
• Časová flexibilita

Co nabízíme:

• Služební telefon
• Služební PC
• Firemní benefity (flexibilní pracovní doba, podnikové akce,…)
• Finanční benefity (věrnostní benefity, příspěvek na důchodové pojištění, stravenkový paušál, 13.plat na základě výsledků společnosti, ...)
• Kamarádská firemní kultura
• Nové pracovní zázemí
• Výborný pracovní kolektiv
• Mzda 30-50 000 Kč

Práce je vhodná i pro absolventy nebo občany EU. Více informací na www.translogistic.cz
Těšíme se na pohovoru!

Benefity

13. plat
Časová flexibilita
Mobilní telefon
Notebook
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 04.05.2023