%2Fnabidka-prace%2Ftonak-a-s%2Fobsluha-stroju-na-vyrobu-klobouku-sicich-stroju-id769test

TONAK a.s.

TONAK a.s. se sídlem v Novém Jičíně patří k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy. Dvousetletá tradice výroby v Novém Jičíně i ve Strakonicích spolu se značným know-how zaručují vysokou jakost výrobků.

Obsluha strojů na výrobu klobouků, šicích strojů

Základní údaje

Title:Obsluha strojů na výrobu klobouků, šicích strojů
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:30.12.2022

Staňte se součástí pracovního teamu společnosti TONAK a.s., nejvýznamnějšího světového výrobce pokrývek hlavy, pro něhož jsou know-how zkušenosti, výrobní znalosti a 220-letá tradice produkce nejvyšší zárukou top kvality, módního trendu a nenahraditelného designu nabízených výrobků. TONAK a.s. se sídlem v Novém Jičíně vyváží své výrobky do více než padesáti zemí světa - od Japonska, přes Severní a Jižní Ameriku, Afriku až po Evropu. Pokud Vás příběh firmy zaujal a chcete se stát součástí společnosti, o které se píše m.j. ve Forbes, GLANC, ESQUIRE, Žena a život, pak Vám sdělujeme, že hledáme zaměstnance na pozici Obsluha strojů na výrobu klobouků, šicích strojů.

Popis pozice:
- Ruční nebo strojní tvarování a lisování klobouků vhodnou technologií
- Povrchová úprava rozpracovaných výrobků (dření, broušení, škrábání z plsti při výrobě klobouků)
- Obsluha strojů a zařízené v procesu tvarování
- Zhotovování ozdob na kloboučnické výrobky
- Vnitřní a vnější vybavení a zdobení klobouků a čepic
- Dokončovací práce, úprava a kontrola výrobku, odstraňování vad
- U některých pozic riziko kat. prací III. - lokální svalová zátěž, pracovní poloha, práce s chemickými látkami a přípravky
- Pracovní smlouva na HPP, 2 směny (příplatek za odpolední 7,-Kč/hod)
- Nástup možný ihned
- Mzda: 19.500 - 22.500,-Kč
- MOŽNOST OSOBNÍHO KONTAKTU Út-Čt 8:00 - 10:00 hod, na základě pohovoru ukázka pracoviště

Požadavky:
- Středoškolské vzdělání - v případě dostatečné praxe není podmínkou!
- Samostatnost a spolehlivost
- Preciznost, manuální zručnost, praktické myšlení

Nabízíme:
- Náborový příspěvek
- Měsíční výkonnostní odměny
- Týden dovolené navíc
- Dotované obědy přímo ve firmě
- Velmi dobrá dostupnost, dostatek parkovacích míst

Benefity:
- Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
- Podpora vašich zajímavých nápadů
- Podpora osobního rozvoje a postupu
- Pracovní oděv
- Přátelský kolektiv
- Zázemí stabilní společnosti

Místo výkonu práce: TONAK a.s., Zborovská 823, 741 01 Nový Jičín

Benefity

Dovolená navíc
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Moravskoslezský kraj | 30.12.2022