%2Fnabidka-prace%2Ftechnik-partner-a-s%2Fobrabec-frezar-id927test

TECHNIK PARTNER a.s.

Společnost TECHNIK PARTNER a.s. je výhradním dodavatelem kontaktních hrotů na elektrické testování v Čechách i na Slovensku. Zároveň navrhujeme, konstruujeme, vyrábíme a montujeme testovací adaptéry, fixtury, montážní přípravky pro průmyslové stroje, výrobní a montážní linky a další automatizační techniku.

Obráběč - frézař

Základní údaje

Title:Obráběč - frézař
Místo působení:Praha
Obor: Strojírenství
Datum:12.04.2023

Společnost TECHNIK PARTNER a.s. je výhradním dodavatelem kontaktních hrotů na elektrické testování v Čechách i na Slovensku.
Zároveň navrhujeme, konstruujeme, vyrábíme a montujeme testovací adaptéry, fixtury, montážní přípravky pro průmyslové stroje, výrobní a montážní linky a další automatizační techniku.

Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby na pozici obráběč - frézař (konvenční frézka) pro kusovou výrobu

NÁPLŇ PRÁCE :
- frézování drobných dílů
- orientace v technické dokumentaci

POŽADUJEME:
- SOU, SŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrou manuální zručnost
- praxe v oboru podmínkou

NABÍZÍME:
- práci na HPP v Praze Východ - Bořanovice
- stravenky

Mzda 35000 - 45000 Kč/měs.

Benefity

Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Praha | 12.04.2023