%2Fnabidka-prace%2Fsroubek-usti-nad-labem-s-r-o%2Fridic-skupiny-%25e2%2580%259eb%25e2%2580%259c-%25e2%2580%2593-pravidelne-rozvozy-sortimentu-pro-f-sroubek-id140test

ŠROUBEK Ústí nad Labem, s.r.o.

Firma Šroubek s.r.o. vznikla v roce 1992 jako specializovaná prodejna se spojovacím materiálem v Ústí nad Labem Neštěmicích. S rozvojem firmy vznikla v roce 1995 druhá maloobchodní prodejna v Teplicích, Dubí Pozorka. V roce 1997 se firma rozrostla o velko-obchodní sklad v Ústí nad Labem, který zásobuje z velké části prodejce a firmy v regionu severních, západních a jižních Čech. V únoru roku 2004 jsme přestěhovali velkoobchodní sklad a vedení firmy do nových prostor v Ústí nad Labem Předlicích, kde vznikla rovněž třetí maloobchodní prodejna. V současné době rozšiřujeme prodej. Finanční obraty se každým rokem zvyšují, čemuž rovněž přispěla certifikace ve smyslu normy ISO 9001:2000.

Řidič skupiny „B“ – pravidelné rozvozy sortimentu pro f. Šroubek

Title:Řidič skupiny „B“ – pravidelné rozvozy sortimentu pro f. Šroubek
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:19.04.2023

Společnost Šroubek Ústí nad Labem, s.r.o. hledá nové kolegy/kolegyně na pozici Řidič skupiny „B“ – pravidelné rozvozy sortimentu.

Náplň práce:

- pravidelný rozvoz zákazníkům od Po - Pá (ne víkendy, ne svátky)
- příprava, naložení vozu včetně dokladů
- manipulace s financemi
- kontrola správnosti naúčtovaného a skutečně odebraného zboží
- dodání zákazníkovi zboží do provozovny

Požadavky:

- řidičský průkaz „B“
- praxe s řízením aut do 3,5 t
- časová flexibilita
- trestní bezúhonnost
- starost se o svěřený vůz
- fyzická zdatnost
- komunikativnost, spolehlivost, loajalita

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr
- plat 25 000 Kč - 30 000 Kč
- příspěvek na (diety)
- firemní oblečení

Datum nástupu:

- ihned

Benefity

Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile