%2Fnabidka-prace%2Fsluzby-minks-s-r-o%2Fzahradnik-id112test

Služby Minks s.r.o.

Kompletní zahradní, technické a komunální služby. Nabízíme veškerou péči o zeleň, komunální údržbu a zahradnické práce pro širokou veřejnost.

Zahradník

Základní údaje

Title:Zahradník
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Datum:31.05.2023

Služby Minks s.r.o. - kompletní zahradní, technické a komunální služby
Nabízíme veškerou péči o zeleň, komunální údržbu a zahradnické práce pro širokou veřejnost.

Pozice - vedoucí pracovník realizací zahradních a sadových úprav

Náplň práce:
zahradník - údržba a realizace zahrad, a parkových úprav
pracovník v komunálních službách, blokové čištění
řidič sk.B
výhodou sk.C (vyšší platová třída)
obsluha malé mechanizace – pila, plotostřih, křovinořez
po zaškolení obsluha větší techniky – velkoplošné sekačky, malotraktory, mininakladače, chodníkový zametací vůz

Co od Vás očekáváme:
zkušenosti v oboru zahradních a technických služeb
min.řidičský průkaz sk.B

Co Vám můžeme nabídnout:
tým profesionálních pracovníků
30 - 35tis. dle zkušeností, možnost platového růstu
FKSP 5000 Kč / rok
služební telefon
Lidl stravenky v hodnotě 194 Kč / každý odpracovaný den

Bonusy:
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Mobilní telefon
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem

Výkonnostní odměny

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zemědělství a lesnictví | Jihomoravský kraj | 31.05.2023