%2Fnabidka-prace%2Fsluzby-minks-s-r-o%2Fpracovnik-realizaci-zahradnich-a-sadovych-uprav-id291test

Služby Minks s.r.o.

Kompletní zahradní, technické a komunální služby. Nabízíme veškerou péči o zeleň, komunální údržbu a zahradnické práce pro širokou veřejnost.

Pracovník realizací zahradních a sadových úprav

Základní údaje

Title:Pracovník realizací zahradních a sadových úprav
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:25.04.2023

Služby Minks s.r.o.- kompletní zahradní, technické a komunální služby.
Nabízíme veškerou péči o zeleň, komunální údržbu a zahradnické práce pro širokou veřejnost.

Hledáme kolegy, kolegyně na pozici :
Vedoucí pracovník realizací zahradních a sadových úprav

Náplň práce:

zahradník -údržba a realizace zahrad, a parkových úprav
pracovník v komunálních službách, blokové čištění
řidič sk.B
výhodou sk.C (vyšší platová třída)
obsluha malé mechanizace – pila, plotostřih, křovinořez
po zaškolení obsluha větší techniky – velkoplošné sekačky, malotraktory, mininakladače, chodníkový zametací vůz

Co od Vás očekáváme:

zkušenosti v oboru zahradních a technických služeb
min.řidičský průkaz sk.B

Co Vám můžeme nabídnout:

tým profesionálních pracovníků
130 – 150 Kč / h čistého dle zkušeností, možnost platového růstu
FKSP 5000 Kč / rok
služební telefon
Lidl stravenky v hodnotě 194 Kč / každý odpracovaný den

Benefity

Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Mobilní telefon
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Jihomoravský kraj | 25.04.2023