%2Fnabidka-prace%2Fskupina-farkas-cesko-s-r-o%2Fadministrativni-pracovnik-s-polstinou-id941test

Skupina Farkas Česko s.r.o.

SKUPINA FARKAS ČESKO s.r.o., je součástí skupiny působící v Česku a Polsku téměř 10 let a specializované na služby virtuální kanceláře, zakládání a prodej firem. Nyní jsme v 9 městech a obsluhujeme téměř 4000 aktivních zákazníků.

Administrativní pracovník s polštinou

Základní údaje

Title:Administrativní pracovník s polštinou
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa
Datum:20.10.2022

Umíte polsky? Bude vás bavit pracovat a v kanceláři?
Absolventi s polštinou hledáte uplatnění?
Administrativní pracovníci chcete uplatnit svou znalost polštiny v práci?
Pak se nám ozvěte, hledáme právě vás.
Rozšiřujeme se a proto potřebujeme posílit náš tým na pozici administrativního pracovníka. Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Co nabízíme?

• Získáte pěkný plat 24 000,- Kč hrubého
• Dostanete se do kolektivu přátelských kolegů i nadřízených, kteří vám rádi pomohou při zaučování
• Zaškolíme vás a také vám umožníme se profesně rozvíjet.
• Jednoduše se k nám dostanete – jsme v centu Ostravy, tedy v blízkosti MHD.
• Pracovní doba je PO - PÁ (8 hod. denně)
• Nabízíme práci na plný úvazek a pracovní smlouvu po skončení zkušebního období

Co budete dělat?

• Budete telefonicky a e-mailově obsluhovat klienty
• Připravovat a podepisovat smlouvy s novými klienty a také budovat vztahy s dosavadními klienty
• Budete obsluhovat korespondenci (přebírání pošty klienta, zadávání údajů do počítačového systému, archivace přijaté pošty, skenování dopisů)
• Budete připravovat dokumenty v polském a českém jazyce
• Budete překládat PL-CZ
• Naučíme vás vystavovat faktury v interním systému
• A občas budete zastupovat kanceláře v kontaktu s úřady

Co očekáváme od vás?
Není toho moc.

Budete potřebovat znalost polského a českého jazyka slovem a písmem a umět používat programy MS Office (Word - formátování)
Pokud máte i anglický jazyk na střední úrovni, bude to pro vaši práci výhoda (není však podmínkou)
Napište nám pár vět o sobě. Pokud máte aktuální CV, budeme rádi, když ho zašlete.

Těšíme se na vás.

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Moravskoslezský kraj | 20.10.2022