%2Fnabidka-prace%2Fsklarske-stroje-znojmo-s-r-o%2Flakyrnik-pracovnik-lakovny-id468test

SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.

Od svého založení roku 1994 se specializujeme na strojírenskou zakázkovou výrobu. Pečlivě vybudovaná technická příprava výroby a logistické oddělení umožňuje převést individuální požadavky zákazníka do kompletní výrobní dokumentace. Realizujeme výrobu přesných obráběných dílců, veškeré zámečnické práce včetně svařování speciálních materiálů, CNC pálení a ohýbání plechů, finální povrchovou úpravu lakováním a kompletní elektroinstalaci včetně výroby rozvaděčů. Pro námi vyrobené stroje dále zajišťujeme montáž, záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů.

Lakýrník / pracovník lakovny

Základní údaje

Title:Lakýrník / pracovník lakovny
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:05.04.2023

Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Lakýrník / pracovník lakovny.

Co budete dělat?
• Stříkání mokrou cestou – základní a vrchní barva
• Připravovat kovové dílce na lakování (čištění, odmaštění).
• Budete provádět nástřik barev dílů dle technologických postupů.
• Budete odpovědný za kvalitu nalakovaných dílů.

Co od Vás očekáváme?
• Vyučení v oboru lakýrník, natěrač nebo příbuzných oborech
• Ochotu učit se nové postupy
• Zkušenost s natěračskými či lakýrnickými pracemi
• Praxe na obdobné pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?
• Nabízená mzda: 28.000,-
• Nebudete na to sám/a, vždy vám bude nápomocný zkušenější kolega nebo mistr
• Nabízíme Vám motivační finanční ohodnocení.
• Mzdu Vám pravidelně budeme zvyšovat.
• Budete u nás 5 týdnů odpočívat na dovolené.
• Stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel.
• Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify, které jsou i pro vaši rodinu.
• Pokud budete po zkušební době potřebovat půjčit finance, rádi vám pomůžeme v podobě bezúročné půjčky.
• Čeká Vás i zábava na našich zájezdech a společenských akcí.

Těšíme se na Tebe.

Benefity

Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Rozšířená dovolená
Společenské akce
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Jihomoravský kraj | 05.04.2023