%2Fnabidka-prace%2Fsimply-health-s-r-o%2Ffyzioterapeut-ka-%25e2%2580%2593-ambulantni-rehabilitacni-zarizeni-s-jednosmennym-provozem-id588test

Simply Health s.r.o.

Fyzioterapeut/ka – ambulantní rehabilitační zařízení s jednosměnným provozem

Title:Fyzioterapeut/ka – ambulantní rehabilitační zařízení s jednosměnným provozem
Místo působení:Praha
Obor: Zdravotnictví, farmacie
Datum:19.07.2024

Popis

Požadujeme:
• absolvované VŠ vzdělání Bc. Mgr., odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
• trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
• empatické a vstřícné vystupování vůči klientům
• profesionalitu, samostatnost, spolehlivost, loajalitu
• absolvované MZČR akreditované kurzy terapie na neurofyziologickém podkladu výhodou , nikoliv podmínkou

Nabízíme:
• práci v týmu zkušených fyzioterapeutů se zázemím rehabilitačního lékaře
• moderně vybavené zrekonstruované ambulance
• místem výkonu práce Praha 5 – Smíchov u stanice metra Anděl
• možnost práce i na částečný úvazek a DPP
• motivující mzdu v závislosti na Vaší praxi a vzdělání
• přispíváme na odborné kurzy, podporujeme celoživotní vzděláváni a odborný růst
• stravenkový paušál
• 25 dnů dovolené

Náplň práce:
• individuální práce s pacientem
• aplikace fyzikální terapie

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Zaujali jsme Vás? Těšíme se na Váš životopis.

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je inzerující organizace Simply Health s.r.o., Na čisté 1136/3, Praha 5, IČO 028 84 038 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Rozšířená dovolená
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Jana Pospíšilová
HR & Marketing

jana.pospisilova@ameba.eu email
+420 727 880 490 mobile