%2Fnabidka-prace%2Fsife-s-r-o%2Fmanazer-v-oblasti-elektroinstalaci-nn-id635test

SIFE s.r.o.

Jsme česká stavebně technologická firma s dceřinou společností v Německu se specializací na elektroinstalace a vlastní výrobu rozváděčů nízkého napětí. Disponujeme kvalitním technickým vybavením a zkušenými pracovníky na profesionální úrovni. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti montáží silnoproudých a slaboproudých instalací a dodávky měření a regulace budov v segmentu občanských, průmyslových, bytových a administrativních staveb.

Manažer v oblasti elektroinstalací NN

Základní údaje

Title:Manažer v oblasti elektroinstalací NN
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Stavebnictví
Datum:15.12.2020

Přijmeme projektového manažera elektro na řízení elektroinstalací v Bavorsku. Zakázky jsou typu silnoproudých a slaboproudých rozvodů v halách, hotelech, administrativních budovách apod.

Náplň práce:
- řízení zakázek v oblasti elektroinstalací, dohled nad kvalitou a efektivitou
- plánování práce, spolupráce se subdodavateli
- komunikace se zákazníky
- spolupráce na cenových nabídkách a technickém řešení

Požadavky:
- SŠ vzdělání v oboru elektro
- praxe v řízení zakázek
- alespoň střední znalost němčiny příp angličtiny
- odborné znalosti, organizační schopnosti, pozitivní přístup
- vyhl. 50/1978 Sb, §6 výhodou
- dobrá znalost práce na PC – Word, Excel
- ochota týdenních pobytů v Německu
- řp. sk B

Nabízíme:
- zázemí a podporu zkušeného týmu
- mzda 3200 Euro, možno pracovní poměr v německé nebo české firmě, nebo jako OSVČ
- kancelář blízko Mnichova
- možné dojíždění na víkendy do ČR, příp. turnusový pobyt dle dohody
- ubytování zdarma ve služebním bytě blízko Mnichova
- notebook, telefon, auto i pro soukromé účely
- možný nástup v 1/2021

Benefity

Mobilní telefon
Možnost bydlení ve firemním bytě
Notebook
Služební automobil i pro soukromé účely

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | celá Česká republika | 15.12.2020