%2Fnabidka-prace%2Fservis-isa-s-r-o%2Fprojektant-projektantka-id821test

Servis ISA s.r.o.

Zavedená projekční a inženýrská kancelář, zabývající se komplexní projekční činností – od inženýrské činnosti, přes technický návrh až po tvorbu projektové dokumentace všech stupňů se sídlem v Horních Počernicích.

Projektant/projektantka

Základní údaje

Title: Projektant/projektantka
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:09.05.2023

Hledáme posilu do našeho týmu na pracovní pozici – projektant/projektantka.

Náplň práce:
• kompletace projektové dokumentace,
• terénní a průzkumné práce (geodetické práce, průzkum a pasportizace vodárenských a stokových
systémů),
• zpracování podkladů a dat,
• pomocné kresličské a projekční práce,
• zpracování všech stupňů projektové dokumentace pro vodovodní a stokové sítě (včetně
souvisejících objektů – vodojemy, úpravny vody, přečerpávací stanice odpadních vod, ČOV,
apod.), STL a VTL plynovody a komplexní řešení HDV
• koordinace, případně vlastní vedení projektu a zodpovědnost za zpracování projektu (komunikace
s klientem, s dotčenými orgány státní správy apod.)

Požadujeme:
• SŠ/VŠ stavební, obor vodohospodářské stavby/životní prostředí (praxe výhodou)
• pokročilá znalost softwaru AutoCAD či obdobného softwaru (Civil 3D výhodou),
• dobrá znalost MS Excel,
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Nabízíme:
• práce v zavedené projekční kanceláři,
• spolupráci se zkušenými odborníky a autorizovanými osobami,
• práci na plný, částečný úvazek, externí spolupráci,
• 5 týdnů dovolené,
• nástupní plat 30.000 – 50.000 Kč (dle zkušeností),
• týmovou spolupráci při řešení problémů, příjemný kolektiv se sportovními aktivitami,
• výuka angličtiny a možnost využití posilovny,

Nástup dle dohody, možný ihned.

Sídlo společnosti v Horních Počernicích, ul. Markupova 2854/2a.

Těšíme se na Vaše životopisy.

Benefity

Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Spolupráce na ambiciózních projektech
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Praha | 09.05.2023