%2Fnabidka-prace%2Frpet-inwaste-s-r-o%2Fobsluha-automaticke-linky-35-000-az-45-000-kc-id458test

rPET InWaste, s.r.o.

Firma rPET InWaste, s.r.o. zabývající se recyklací PET obalů.

Obsluha automatické linky 35 000 až 45 000 Kč

Základní údaje

Title:Obsluha automatické linky 35 000 až 45 000 Kč
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:29.04.2023

Do stále se rozrůstajícího týmu firmy, zabývající se recyklací PET obalů, hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Obsluha automatické linky.
Pokud jste všestranný, manuálně zručný člověk, který se nebojí fyzické práce a rád byste pracoval/la v čistém prostředí a menším kolektivu, hledáme právě Vás! Potřebujeme spolehlivého, zodpovědného člověka, který se nebude bát směnného provozu.

Náplň práce:
• Obsluha automatické výrobní linky
• Vyhodnocování případných chyb linky
• Práce s VZV
• Fyzická manipulace s materiálem i produktem
• Drobné opravy a běžná údržba

Očekáváme:
• Ochotu pracovat ve 12ti hodinových směnách
• Fyzickou zdatnost
• Zodpovědnost, spolehlivost
• Manuální zručnost
• Výhodou (ne podmínkou) platný průkaz a zkušenosti s VZV, svářečský průkaz, vyhláška 50 apod.

Nabízíme:
• Jedno z nejlepších platových ohodnocení v regionu
• Odměny
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Moderní, příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv
• Možnost parkování
• Občerstvení na pracovišti
• Zaškolení a možnost profesního růstu
• Zázemí stabilní společnosti
• Perspektivní obor cirkulární ekonomiky
• Jistotu dlouhodobé spolupráce

Nástup možný ihned!

Benefity

Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Přátelský kolektiv
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Jihomoravský kraj | 29.04.2023