%2Fnabidka-prace%2Frpet-inwaste-s-r-o%2Fadministrativni-pracovnik-pracovnice-back-office-30-000-35-000--id926test

rPET InWaste, s.r.o.

Firma rPET InWaste, s.r.o. zabývající se recyklací PET obalů.

Administrativní pracovník/pracovnice - back office 30 000 -35 000,-

Title:Administrativní pracovník/pracovnice - back office 30 000 -35 000,-
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa
Datum:29.04.2023

Do stále se rozrůstajícího týmu firmy v Rosicích u Brna, zabývající se recyklací PET obalů, hledáme na plný úvazek novou kolegyni/kolegu na pozici Back office.

Náplň práce:
- administrativa spojená s provozem firmy
- řešení nástupů nových zaměstnanců, BOZP, zajištění školení
- objednávání ochranných a pracovních prostředků
- práce s interním systémem (objednávky přijaté, vydané)
- denní agenda – příjem a zasílání vzorků od dodavatelů nebo k zákazníkům
- podpora vedoucímu výroby - objednávání náhradních dílů
- podpora v oblasti logistiky a obchodního týmu
- hlídání termínů revizí a servisů

Očekáváme:
- spolehlivou, pracovitou, zodpovědnou a komunikativní osobu
- vzdělání minimálně středoškolské
- dobrá znalost práce s PC, excel, word, powerpoint
- dobrá znalost AJ podmínkou, komunikace emailem nebo telefonicky v AJ, znalost NJ výhodou
- ochota a odvaha řešit operativně nenadálé situace
- příjemné vystupování

Nabízíme:
- adekvátní finanční ohodnocení, šikovné a pracovité lidi umíme finančně odměnit bez ohledu na tarifní strop
- odměny
- moderní, příjemné pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- možnost parkování
- zázemí stabilní společnosti, jistotu dlouhodobé spolupráce
- stravenkový paušál
- smlouvu na dobu neurčitou
- perspektivní obor cirkulární ekonomiky
- skvělý kolektiv
- nástup možný ihned

Benefity

Občerstvení na pracovišti
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Jihomoravský kraj | 29.04.2023