%2Fnabidka-prace%2Fresolar-s-r-o%2Fkoordinator-logistiky-a-recyklace-id530test

REsolar s.r.o.

Společnost REsolar se zabývá recyklací odpadních solárních panelů a byla založena před deseti lety Solární asociací a významnými hráči v solární energetice. Jejím specifickým úkolem je v příštích dvaceti letech zajistit ekologickou recyklaci zhruba 2,5 tisíc solárních elektráren nacházejících se na území ČR.

Koordinátor logistiky a recyklace

Základní údaje

Title:Koordinátor logistiky a recyklace
Místo působení:Praha
Obor: Doprava a logistika
Datum:20.07.2024

Popis

Získejte klíčovou roli v recyklaci fotovoltaických panelů!
Hledáte uplatnění v inovativním a dynamickém oboru? Společnost REsolar, lídr v recyklaci odpadních solárních panelů v České republice, hledá kvalitní a zodpovědnou posilu. Připojte se k našemu menšímu přátelskému kolektivu a staňte se klíčovou součástí procesu, který chrání životní prostředí a zajišťuje udržitelnou budoucnost solární energetiky.

O společnosti REsolar:
REsolar, založená před deseti lety Solární asociací a významnými aktéry v solární energetice, se zaměřuje na ekologickou recyklaci solárních panelů. V příštích dvaceti letech máme ambiciózní cíl a povinnost zrecyklovat zhruba 2,5 tisíce solárních elektráren na území ČR.

Náplň práce:
• Organizace odvozu odpadních solárních panelů od klientů
• Správa a evidence svozů a kontrola fakturace
• Evidence dodacích listů a sběrných míst v systému ISOH
• Komunikace s dodavateli (dopravce, zpracovatel)
• Práce v informačním systému Altus Vario
• Spolupráce na implementaci nového objednávkového systému
• Měsíční reporting o svezeném množství panelů
• Roční hlášení zpracovatelů
• Příprava podkladů pro výroční zprávu společnosti pro Ministerstva životního prostředí
• Spolupráce na ročním vyúčtování klientů

Požadujeme:
• Vzdělání SŠ, zkušenosti s logistikou výhodou
• Pokročilou znalost MS Office (Excel, Word)
• Pečlivost, svědomitost, organizační a komunikační dovednosti
• Zájem o oblast odpadů a solární energetiky
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
• Stabilní zaměstnání na plný úvazek na dobu neurčitou
• Atraktivní platové ohodnocení a motivační odměny
• Práci v přátelském a dynamickém kolektivu
• Notebook a služební telefon pro soukromé využití
• Odborná školení v oblasti odpadů, recyklace, solární energetiky a komunikace

Máte zájem stát se součástí týmu REsolar a aktivně se podílet na ochraně životního prostředí?
Zašlete nám svůj profesní životopis a krátký motivační dopis na email info@resolar.cz

Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725708882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Praha | 20.07.2024