%2Fnabidka-prace%2Frail-clinic-s-r-o%2Fprovozne-obchodni-manazer-i-se-zaskolenim-s-moznosti-ubytovani-id868test

Rail clinic s.r.o.

Společnost Rail clinic, jeden z největších poskytovatelů mobilního servisu oprav nákladních vagonů ve střední a východní Evropě.

Provozně-obchodní manažer (i se ZAŠKOLENÍM) / s možností ubytování

Title:Provozně-obchodní manažer (i se ZAŠKOLENÍM) / s možností ubytování
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:12.06.2024

Společnost Rail Clinic, jeden z největších mobilních servisů nákladních vagonů ve střední a východní Evropě, rozšiřuje svůj pražský obchodní tým a hledá manažera do provozně-obchodního oddělení.

Práce v železničním prostředí nabízí mnohočetné možnosti a příležitosti, které díky práci v naší firmě můžete získat. Tato pozice je ideální pro ty, kteří mají zkušenosti v provozních, obchodních či logistických pozicích a hledají nové výzvy. Pro výkon práce projdete zaškolením v mezinárodním týmu skvělých kolegů.

Náplň práce po postupném zaškolení:
• Zpracování poptávky zákazníka a koncová fakturace úkonů servisních týmů na zákazníka
• Plánování a koordinace zakázek
• Komunikace se zákazníky
• Logistika výjezdu mobilního servisu
• Udržování a budování vztahů se zákazníky, zasílání reportů klientům
• Nacenění objednávek
• Motivace a kontrola týmu
• Spolupráce s finančním a personálním oddělením
• Ad hoc úkoly od vedoucího oddělení
• Účast na zahraničních veletrzích

Požadavky:
• Zkušenosti z obchodní, logistické či provozní oblasti
• Znalost administrativních procesů
• Výborná znalost Excelu
• Zkušenosti s komunikací s klienty
• Výborná znalost anglického jazyka (min. B2)

Co od Vás očekáváme:
• Výbornou znalost anglického jazyka (min. B2)
• Organizační schopnosti
• Proklientský přístup
• Komunikační dovednosti a vlídné vystupování

Výhodou:
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Znalost německého jazyka
• Zkušenosti s projektovým managementem
• Znalost železniční terminologie

Co Vám můžeme nabídnout:
• Možnost kariérního růstu
• Možnost ubytování
• Zajímavé obchodně-cestovní příležitosti
• Možnost spolupráce na pracovní smlouvu nebo IČO
• Platové ohodnocení dle zkušeností
• 5 týdnů dovolené
• Teplé obědy v kanceláři
• Firemní notebook a telefon

(V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.)

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile