%2Fnabidka-prace%2Frail-clinic-s-r-o%2Fasistent-ka-jednatele-id382test

Rail clinic s.r.o.

Společnost Rail clinic, jeden z největších poskytovatelů mobilního servisu oprav nákladních vagonů ve střední a východní Evropě.

Asistent/ka jednatele

Základní údaje

Title:Asistent/ka jednatele
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:22.05.2023

Společnost Rail clinic, jeden z největších mobilních servisů nákladních vagonů ve střední a východní Evropě, hledá do svého pražského týmu posilu – asistentku jednatele firmy.

Náplň práce:
• organizační a administrativní podpora jednatele firmy
• evidence schůzek, příprava podkladů, správa kalendáře jednatele
• plánování zahraničních schůzek, objednávání letek a dalších dopravních prostředků
• tlumočení a překlad
• pomoc při chodu back office (objednávání kancelářských potřeb, občerstvení)
• péče o provoz kanceláře
• aktivní spolupráce s personálním a finančním oddělením, komunikace napříč společností
• vyřizování e-mailů a pošty

Co od Vás očekáváme:
• znalost cizích jazyků (anglický jazyk na výborné úrovni, německý jazyk výhodou)
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• organizační schopnosti
• samostatnost, svědomitost, pečlivost a ochota spolupracovat
• komunikační dovednosti a vlídné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:
• nástup možný ihned
• stabilní zaměstnání
• možnost spolupráce na pracovní smlouvu nebo IČO
• 5 týdnů dovolené
• možnost kariérního růstu
• firemní notebook a telefon
• plat: 30 000 - 40 000 Kč
• lokalita Praha

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS MŮŽETE TAKÉ KONTAKTOVAT NA ADRESE:
email: eliska.chudomelova@railclinic.eu
tel: +420 725 716 216

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Přátelský kolektiv
Rozšířená dovolená
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 22.05.2023