%2Fnabidka-prace%2Fradium-s-r-o%2Fmontazni-servisni-technik-id694test

RADIUM s.r.o.

Montážní / Servisní technik

Základní údaje

Title:Montážní / Servisní technik
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Technické pozice
Datum:24.05.2023

RADIUM s.r.o. česká společnost s unikátním know-how a vlastním vývojem SW i HW hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Montážní / servisní technik.

Místo výkonu práce:

• Pardubice – výkon práce celá ČR

Náplň práce:

• montáž a servis HW komponent systémů pro monitorování polohy a provozního stavu vozidel, strojů a ostatních objektů (viz www.radium.cz)
• administrativní činnosti navazující na vykonané montážní a servisní práce
• spolupráce na tvorbě a udržování technické dokumentace
• práce v terénu (významný podíl pracovní doby na cestách)

Požadujeme:

• ukončené středoškolské vzdělání, případně vyučení v technickém oboru (elektrotechnika, automotive)
• znalost práce s výpočetní technikou
• praxe v oblasti elektroinstalací vozidel výhodou
• manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a důslednost
• časová flexibilita a ochota cestovat
• schopnost týmové spolupráce
• dobré komunikační schopnosti
• zájem učit se novým věcem
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

• HPP na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
• práci u zavedené a stabilní společnosti
• firemní notebook a mobilní telefon k dispozici
• zvýhodněné SIM pro rodinné příslušníky,
• zdravotní volno/sickdays
• po zapracování týden dovolené navíc
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• bonusy/prémie
• příspěvek na penzijní/životní připojištění
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• vzdělávací kurzy/školení
• náborový příspěvek ve výši jedné měsíční mzdy
• možnost si napracovat hodiny
• možnost občasné práce z domova
• pracovní oděvy
• mzda: 35.000 – 50.000 Kč/měsíc

Benefity

Homeoffice
Mobilní telefon
Notebook
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Pardubický kraj | 24.05.2023