%2Fnabidka-prace%2Fprotelco-s-r-o%2Fmontazni-pracovnik-protelco-s-r-o-id831test

ProTelco s.r.o.

Naše společnost se dlouhodobě zabývá výstavbou telekomunikačních sítí a výstavbou fotovoltaických elektráren. Společnost ProTelco s.r.o. provádí stavební a servisní činnosti na optických sítí. Realizujeme projekty v rozsahu dílčího zadání až po zadání tzv. „na klíč“. Jsme dodavatelským partnerem pro telekomunikační operátory v České republice

Montážní pracovník - ProTelco s.r.o.

Základní údaje

Title:Montážní pracovník - ProTelco s.r.o.
Místo působení:Ústecký kraj
Obor:
Datum:17.05.2023

Popis

O nás
Naše společnost ProTelco s.r.o. se dlouhodobě zabývá výstavbou telekomunikačních sítí a výstavbou fotovoltaických elektráren. Společnost ProTelco s.r.o. provádí stavební a servisní činnosti na optických sítí.
Realizujeme projekty v rozsahu dílčího zadání až po zadání tzv. „na klíč“.
Jsme dodavatelským partnerem pro telekomunikační operátory v České republice

Co vás čeká
• Montážní práce v oboru telekomunikace - instalace vnitřních rozvodů optických sítí v bytových a rodinných domech v Ústeckém kraji
• Jednání se zákazníkem a dodržení jejich požadavků
• Logistika materiálu na stavby
• Předávání podkladů pro DSPS

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• Řidičský průkaz sk. B
• Zkušenosti s montážními pracemi, popř. zájem o obor s pozitivním vztahem k práci
• Znalost práce na PC
• Komunikativnost, časovou flexibilitu
• Zodpovědný přístup k zakázce
• Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co vám můžeme nabídnout
• Zaměstnání ve stabilní a rostoucí firmě s několika divizemi
• Osobní přístup k zaměstnancům, kolegům
• Výkonnostní odměny
• Telefon i pro soukromé použití
• Stravenkový paušál
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Pracovní smlouva, práce na živnostenský list
• Plat 50000 - 60000 Kč/měsíc

Benefity
• Bonusy/prémie
• Mobilní telefon
• Stravenky/příspěvek na stravování

Benefity

Mobilní telefon
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

| Ústecký kraj | 17.05.2023