%2Fnabidka-prace%2Fpromedicus-domaci-pece-s-r-o%2Fvseobecna-sestra-do-domaci-pece-ceske-budejovice-a-trebon-id583test

PROMEDICUS domácí péče s.r.o.

Jsme největší poskytovatel domácí zdravotní péče v ČR s certifikátem kvality ISO 9001. Zajišťujeme odbornou zdravotní péči v domácím prostředí našich zákazníků a klientů, založenou na lidském přístupu a špičkových službách. Klademe zvláštní důraz na výběr, vzdělávání a kvalifikaci našich všeobecných sester. Díky tomu můžeme všem našim klientům zaručit profesionalitu a vysokou kvalitu našich služeb, které jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a jsou 100% hrazeny z veřejného zdravotního pojištění zdravotní pojišťovnou.

Všeobecná sestra do domácí péče České Budějovice a Třeboň

Title:Všeobecná sestra do domácí péče České Budějovice a Třeboň
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Zdravotnictví, farmacie
Datum:26.02.2024

Chcete si vydělat opravdu nadstandardní plat? Chcete mít své služební auto a plánovat si pracovní dobu, jak potřebujete?

Tak neváhejte a pojďte pracovat k nám. Pro oblast České Budějovice a Třeboň se hledá:

Všeobecná sestra do domácí péče

Náplň práce:

•Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacienta
•Vedení zdravotnické dokumentace

Na co se můžete těšit?

• Můžete pracovat na hlavní pracovní poměr či dohodu
• Péče všeobecné zdravotní sestry není tak uspěchaná
• Během ošetření je pacientovi a jeho rodině dopřán prostor pro komunikaci a naslouchání
• Pomáhat lidem je Vaše poslání - lidskost, úcta a respekt Vám není cizí

Co byste měli o této práci vědět?

• Jedná se o smysluplnou práci v terénu
• Budete pomáhat lidem, kteří si sami pomoci nemohou
• Péče je určena především seniorům a zdravotně handicapovaným pacientům v jejich domácím prostředí
• Budete pracovat samostatně

Jaká by měla být nová posila do našeho týmu?
• Máte min. 2 roky praxe ve zdravotnictví
• Jste aktivní řidič sk.B
• Máte vzdělání všeobecné sestry a vyšší

• Ovládáte práce na PC (základní znalosti) – používáme program CYGNUS
• Jste pečlivá a samostatná, umíte se rozhodnout a být flexibilní
• Ráda komunikujete s lidmi a máte přátelské a příjemné vystupování
• Požadujeme TRESTNÍ BEZÚHONNOST

A co za to můžete od nás očekávat?

• Opravdu smysluplnou práci, která přináší pomoc do života druhých a kde je pacient na prvním místě
• Možnost vybrat si typ pracovního poměru: práci na hlavní pracovní poměr, dohodu o provedení práce či na zkrácený úvazek
Nadstandardní mzdové ohodnocení: 40.000-50.000 Kč hrubého měsíčně, dle výkonu
• Pololetní bonusy + věrnostní odměny po 5/10letech
• Proplacení cestovních náhrad, včetně příplatků za víkendy, svátky
Služební automobil pro HPP
• Adaptační proces. Jsme přátelský tým, vzájemně si vypomáháme. Pokud máte obavy s prací u PC, se vším vám pomůžeme tak, abyste vše zvládla

• 5 týdnů dovolené
• Individuální pracovní dobu
• Veškeré vybavení, co budete potřebovat ke své práci, ochranné pomůcky a další
• V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, 100 Kč/stravné na den, odborný růst – vzdělávací kurzy, akreditované kurzy, školení, příspěvek na penzijní připojištění/soukromé životní pojištění, sleva na nákup výrobků Datart

Těšíme se na Vás!

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Služební automobil i pro soukromé účely
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zdravotnictví, farmacie | celá Česká republika | 26.02.2024