%2Fnabidka-prace%2Fpont-aurell-y-armengol-cz-s-r-o%2Fpracovnik-na-pozici-finalni-kontroly-a-obsluhy-id975test

Pont, Aurell y Armengol CZ s.r.o.

Jsme španělsko česká společnost Pont, Aurell y Armengol CZ, která vyrábí netkané textilie pro automobilový průmysl.

pracovník na pozici finální kontroly a obsluhy

Základní údaje

Title:pracovník na pozici finální kontroly a obsluhy
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:28.04.2023

Jsme španělsko česká společnost Pont, Aurell y Armengol CZ, která vyrábí netkané textilie pro automobilový průmysl. Náš tým se rozšiřuje a hledáme nové kolegy. Jsme stabilní společnost, s přátelskou atmosférou na pracovišti.

Nabízíme pestrou práci a kariérní růst. Jsme rodinná firma (35 zaměstnanců).

Přijmeme pracovníky na pozici finální kontroly a obsluhy.

Náplň práce:
• Práce je na 4 směny, nepřetržitý provoz
• Zaučíme na kontrolu výrobku, balení, přípravu k expedici, postupně zaučíme na obsluhu a nastavení strojů

Co od Vás očekáváme:
• středoškolské vzdělání s/ bez maturity
• manuální zručnost
• spolehlivost a odpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:
• 27 000Kč hrubého
• 25 dní dovolené
• příplatky a bonusy
• 13. plat
• přátelskou atmosféru
• individuální přístup k potřebám zaměstnanců
• příspěvek na penzijní pojištění
• firemní akce
• kariérní růst
Nástup dohodou.

Benefity

13. plat
Dovolená navíc
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Společenské akce
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Jihočeský kraj | 28.04.2023