%2Fnabidka-prace%2Fpematex-s-r-o%2Fskladnik-pematex-sokolov-id935test

Pematex s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem spojovacího materiálu a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti západních Čech a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

Skladník - Pematex Sokolov

Základní údaje

Title:Skladník - Pematex Sokolov
Místo působení:Karlovarský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:04.04.2024

Ve společnosti Pematex s.r.o. se zabýváme prodejem spojovacího materiálu a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

Protože víme, že vše je o lidech, hledáme schopného a empatického člověka na pozici „Skladník" v Sokolově.
Chcete i Vy v rámci své práce pomáhat rozvíjet naší společnost? Baví Vás obchod?? Ozvěte se nám!

Co vás čeká:

• školení v oblasti spojovacích materiálů, kotvící a upevňovací techniky, aj.
• komunikace s obchodním týmem v Sokolově
• zpracování zakázek, příjem, expedice

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

• chuť učit se novým věcem
• pozitivní a aktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout:

• mzda 26 - 29 000 Kč
• prémie podle obchodních výsledků střediska (až 2 000,-)
• stravenky
• po prvním roce 25 dní dovolené
• výhoda menšího kolektivu
• stabilní zázemí zavedené firmy

Místo výkonu práce: Pematex s.r.o., Stará Březovská 2255, 356 01 Sokolov, CZ

Benefity

Dovolená navíc
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Karlovarský kraj | 04.04.2024