%2Fnabidka-prace%2Fpematex-s-r-o%2Fprodavac-ka-na-nasi-prodejnu-v-usti-nad-labem-byvaly-sroubek--id1709131541test

Pematex s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem spojovacího materiálu a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti západních Čech a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

Prodavač/ka na naši prodejnu v Ústí nad Labem (bývalý Šroubek)

Title:Prodavač/ka na naši prodejnu v Ústí nad Labem (bývalý Šroubek)
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:28.02.2024

Ve společnosti Pematex s.r.o. se zabýváme prodejem spojovacího materiálu, nářadí a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti ČR a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

• Protože víme, že vše je o lidech, hledáme schopného a empatického člověka na pozici „Prodavač/ka na naši prodejnu v Ústí nad Labem“

• Chcete i Vy v rámci své práce pomáhat rozvíjet naši společnost? Baví Vás obchod?? Ozvěte se nám!

Co vás čeká:

• komunikace se zákazníky na prodejně v Ústí nad Labem a realizace jejich potřeb
• příjem a expedice zboží
• péče o prodejnu a její stav

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

• chuť učit se novým věcem
• pozitivní a aktivní přístup k zákazníkům
• vše ostatní se u nás naučíte

Co vám můžeme nabídnout:

• nástupní mzda 23.500,- Kč
• po zkušební době – prémie podle obchodních výsledků prodejny, až 2000,- Kč
• stravenkový paušál
• věrnostní odměny
• po prvním roce 25 dní dovolené
• výhoda menšího kolektivu
• stabilní zázemí zavedené firmy

Místo výkonu práce: Pematex s.r.o., Tovární 3416/42, 40010 Ústí nad Labem

Nástup ihned!

Benefity

Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Daniel Richter

daniel.richter@pematex.cz email
602124199 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Ústecký kraj | 28.02.2024